Two Bored Monkeys به قیمت 1 میلیون دلار فروخته می شود: خبرنامه Nifty، 23 تا 29 نوامبر

Two Bored Monkeys به قیمت 1 میلیون دلار فروخته می شود: خبرنامه Nifty، 23 تا 29 نوامبر


در اوج بازار خرس، دو کلکسیونر NFT نزدیک به 1 میلیون دلار برای خرید Bored Ape NFT پرداختند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه دو توکن غیرقابل تعویض Bored Ape (NFT) با قیمتی نزدیک به 1 میلیون دلار در بازار نزولی فروخته شدند و چگونه کلمه “metaverse” توانست در بین سه فینالیست برتر کلمه سال آکسفورد قرار بگیرد. بررسی کنید که Metaverse چگونه می‌تواند از طریق حق امتیاز درآمد منفعل ایجاد کند و چگونه OpenSea بازار NFT زنجیره BNB را در پلتفرم خود ادغام کرده است. همچنین، نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید، که شامل تبدیل اعتراضات COVID-19 در چین به مجموعه NFT مبتنی بر Polygon است.

Metaverse، یکی از 3 مدعی برتر کلمه سال در آکسفورد

کلمه Metaverse به 3 فینالیست برتر مسابقه کلمه سال آکسفورد (WOTY) راه پیدا کرده است. Word در مقابل سایر مدعیان از جمله “IStandWith” و “Goblin Mode” قرار خواهد گرفت.

در یک ارائه ویدئویی، انتشارات دانشگاه آکسفورد (OUP)، ناشر فرهنگ لغت انگلیسی محبوب آکسفورد، متاورس را به عنوان “محیط واقعیت مجازی فرضی که در آن کاربران با آواتارها و محیط های یکدیگر به شیوه ای فراگیر تعامل می کنند” توصیف کرد.

ادامه مطلب…

پروتکل بندرگاه OpenSea سازندگان و دارندگان NFT را در زنجیره BNB درگیر می کند

OpenSea اعلام کرده است که قصد دارد تا پایان سال 2022 زنجیره BNB را در بازار NFT خود ادغام کند. این ادغام به کاربران پلت فرم امکان خرید و فروش NFT بر اساس زنجیره BNB را می دهد. طبق این اعلامیه، یکپارچه سازی سازندگان در زنجیره BNB را قادر می سازد تا پرداخت های متعدد، پرداخت های بلادرنگ و مدیریت مجموعه ها را داشته باشند.

یکی از مدیران زنجیره BNB گفت که هدف آنها ارائه تجربیات بهتر به کاربران هر دو پلتفرم است و پیشنهاد می کند که این یکپارچه سازی سازندگان را در سیستم گسترده تر متحد می کند و طرح های NFT را در اکوسیستم زنجیره BNB تقویت می کند.

ادامه مطلب…

ApeCoin سهامداران آمریکایی را مسدود می کند، دو میمون هر کدام یک میلیون دلار فروخته می شوند، بازار باز می شود

در حالی که بقیه جامعه کریپتو در حال بهبودی از اثرات بازار نزولی هستند، برخی از کلکسیونرها دائماً مجموعه NFT خود را تقویت می کنند. BAYC #232 توسط کلکسیونر ناشناس NFT Keungz با 800 اتر (ETH) خریداری شد که در هنگام خرید تقریباً 950000 دلار بود.

از سوی دیگر، انتقال BAYC #1268 در تراکنش بین دو کیف پول که هویت آنها مشخص نیست، صورت گرفت. قطعه NFT به قیمت 780 ETH فروخته شد که در زمان معامله حدود 940000 دلار تخمین زده می شود.

ادامه مطلب…

Metaverse مرز جدید برای تولید درآمد غیرفعال است

در مقاله ای، کوین تلگراف به عنوان راهی برای کسب درآمد غیرفعال به دنیای متا فرو رفت. جان بوریس، مدیر اپلیکیشن متاورس، در مصاحبه ای به کوین تلگراف گفت که متاورس پر از فرصت های کسب درآمد است.

به گفته بوریس، زنجیره بلوکی و NFT اموال واقعی را باز کردند و یک مدل حق امتیاز جدید ایجاد کردند که اجازه می‌دهد وجوه به سمت خالق اصلی بازگردد و “درآمد غیرفعال شایسته” را در هنگام خرید و فروش اقلام فراهم می‌کند.

ادامه مطلب…

Nifty News: اعتراض به قرنطینه چین NFT ها ظهور کردند، کارکنان Candy Digital و غیره را اخراج کردند

در همین حال، فیلمی که اعتراضات COVID-19 در چین را نشان می دهد به عنوان NFT در OpenSea بارگذاری شده است. یک مجموعه مبتنی بر چند ضلعی به نام سخنرانی خاموش شامل 135 NFT بود که تصاویر، علائم، گرافیتی و اسکرین شات هایی از معترضان مربوط به اعتراضات جاری علیه سیاست تحمل صفر چین در برابر کووید-19 را نشان می داد. از سوی دیگر، شرکت NFT Candy Digital بخش قابل توجهی از کارکنان خود را در سال 2022 به دلیل کاهش حجم معاملات NFT اخراج کرد.

ادامه مطلب…

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉