توییتر بی‌صدا شاخص‌های قیمت BTC و ETH را به عملکرد جستجوی خود اضافه می‌کند

توییتر بی‌صدا شاخص‌های قیمت BTC و ETH را به عملکرد جستجوی خود اضافه می‌کند


جستجوی «$Bitcoin»، «Bitcoin Price» و «Bitcoin Price» در توییتر نیز نمودار قیمت را بالا می‌برد و جستجوهای معادل برای اتریوم نیز کار می‌کنند.

توییتر یک ویژگی رمزنگاری جدید اضافه کرده است که به کاربران توییتر امکان می دهد با تایپ کردن «Bitcoin» یا «Ethereum» در تب جستجو، قیمت بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را جستجو کنند.

پلتفرم رسانه اجتماعی به رهبری ایلان ماسک این ویژگی جدید را به عموم مردم اعلام نکرد. با این حال، اکانت Documenting Bitcoin یکی از اولین مواردی بود که این به‌روزرسانی را برجسته کرد و تصویری از ویژگی جدید شاخص قیمت را با 853700 دنبال‌کننده توییتر در 21 دسامبر به اشتراک گذاشت.

جستجوی نام‌های رمز ارزها در توییتر نیز قیمت اتر را نشان می‌دهد، اما به نظر می‌رسد که تب جستجوی توییتر تنها دارای دو نمودار قیمت است که BTC و ETH را نشان می‌دهند. دیگر ارزهای دیجیتال برتر، از جمله دوج کوین محبوب ماسک (DOGE) فعلاً این کاهش را نداشته اند.

اسکرین شات نمودار قیمت 24 ساعته اتر (ETH) توییتر. منبع: کوین تلگراف

کوین تلگراف همچنین دریافت که تایپ کردن “$Ethereum”، “Ethereum price” و “ETH price” نمودار قیمت را نیز بالا می برد و جستجوهای معادل برای بیت کوین نیز کار می کند.

نمودارهای قیمت همچنین شامل پیوند قابل کلیک «مشاهده در رابینهود» در گوشه پایین سمت چپ است که نشان می‌دهد پلتفرم تجارت خرده‌فروشی برای این ادغام با توییتر همکاری می‌کند.

در آنجا، کاربران به نمودار قیمت ETH Robinhood هدایت می‌شوند، که یک لینک اضافی در زیر ارائه می‌کند که می‌گوید «برای خرید اتریوم ثبت نام کنید». همین لینک ها برای بیت کوین ارائه شده است.

با این حال، هیچ جزئیات همکاری بین توییتر و رابینهود فاش نشد.

بر اساس داده‌های BitInfoCharts، ادغام نمودار قیمت توییتر احتمالاً می‌تواند ترافیک بیشتری را برای Robinhood به ارمغان بیاورد، زیرا #بیت‌کوین به تنهایی حدود 120000 بار در روز توییت می‌شود.

اگر تگ های توییت جایگزین مانند بیت کوین، بیت کوین دلار، بیت کوین و بیت کوین دلار در شکل گنجانده شود، این رقم به احتمال زیاد بسیار بیشتر خواهد بود.

از سوی دیگر، #اتریوم در محدوده 25000 قرار دارد.

مربوط: طرفداران کریپتو باید پشت مدل اشتراک ایلان ماسک برای توییتر بایستند

در اوایل این ماه، شایعاتی مبنی بر اینکه در 4 دسامبر، توییتر ممکن است ارز دیجیتال بومی خود “تویتر کوین” را برای استفاده در پرداخت‌های این پلتفرم ایجاد کند، منتشر شد. آن را در 27 نوامبر ببینید – این شامل ادغام احتمالی پرداخت‌های مبتنی بر ارز دیجیتال در توییتر می‌شود.

اما به نظر می رسد آینده ماسک در توییتر پس از این چهره جنجالی بر سر دوراهی قرار دارد. پرسید توییتر: آیا او باید از ریاست توییتر استعفا دهد؟ در یک نظرسنجی توییتری که در 19 دسامبر انجام شد – 57.5 از 17,502,391 رأی دهنده به «آری» رأی دادند.

سپس مشک اضافی او به محض اینکه فردی احمق را بیابد که بتواند این کار را بپذیرد، از مدیرعاملی استعفا خواهد داد!
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉