مدیر عامل eToro می گوید مشارکت توییتر یک “زندگی مشترک” ایجاد می کند | بیت کوین میامی 2023


لول دمیسی، مدیرعامل eToro، می‌گوید که همکاری جدید با توییتر، همزیستی بین شبکه‌های اجتماعی و تجارت اجتماعی ایجاد می‌کند.

ارائه‌دهنده خدمات مالی eToro و توییتر اخیراً همکاری مشترکی را اعلام کردند که به کاربران در بستر شبکه‌های اجتماعی امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال و سهام را می‌دهد.

این تحول پس از اظهارات ایلان ماسک، مدیر عامل سابق توییتر صورت می گیرد که گفته بود می خواهد توییتر را به “بزرگترین موسسه مالی جهان” تبدیل کند.

Cointelegraph با Lule Demmissie، مدیر عامل eToro در بیت کوین میامی 2023 ملاقات کرد تا بفهمد ادغام یک شبکه اجتماعی و پلت فرم تجارت اجتماعی می تواند برای آینده مالی دیجیتال چه معنایی داشته باشد.

جو هال خبرنگار کوین تلگراف به همراه لول دمیسی، مدیرعامل eToro در بیت کوین میامی 2023. منبع: کوین تلگراف

دمیسی گفت که شریک شدن یکی از بزرگترین پلتفرم های شبکه اجتماعی جهان با یک پلتفرم تجارت اجتماعی منطقی است. اکنون کاربران می‌توانند هنگام دریافت اخبار مالی و به‌روزرسانی‌های مربوط به اوراق بهادار، ETF یا سایر دارایی‌ها، «تمرین، تعامل یا تجارت» را انتخاب کنند.

نمادگرایی در واقع چیزی شبیه چت، یادگیری، تمرین، سرمایه گذاری است.

«کاشتگ‌های توییتر» که به کاربران اجازه می‌دهد داده‌های معاملاتی را در زمان واقعی مشاهده کنند، تاکنون نیم میلیارد بازدید جستجو در این پلتفرم به دست آورده است.

مرتبط با: یکی از بنیانگذاران پروتکل Paraspace NFT پس از ناکامی در برکناری مدیر عامل از سمت خود استعفا داد.

مدیرعامل eToro گفت که این شرکت رویکردی «کل‌نگر» به اکوسیستم کریپتو دارد و یک نوع طبقه دارایی را بر دیگری ترجیح نمی‌دهد. او گفت تنوع در هر دو سطح ابزار و سطح دارایی مهم است.

دمیسی همچنین تاکید کرد که دارایی های دیجیتال می توانند ماهیت “تحول کننده” داشته باشند، اگر “اجازه داده شود وارد زندگی ما شوند.”

نکته جالب در مورد دارایی های دیجیتال این است که شما هم ذینفع و هم محصول هستید. این یک روش واقعاً متحول کننده برای تفکر در مورد بهره برداری از آنچه پرورش می دهید، انصاف و تشکیل سرمایه است.”

با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که با در دسترس‌تر شدن دارایی‌های دیجیتال، نیاز به شیوه‌های خود تنظیمی بهتر افزایش می‌یابد. مخصوصاً درس گرفتن از «درس دو سال اخیر» و «تشخیص اشتباه» این دروس.

مجله: پیروزی بیت کوین در TikTok چینی، 30 میلیون کاربر سرزمین اصلی، حماسه جاستین سان


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید