خودروساز ترکیه ای توگ متاکو را برای نظارت و مدیریت ارزهای دیجیتال خریداری می کند

خودروساز ترکیه ای توگ متاکو را برای نظارت و مدیریت ارزهای دیجیتال خریداری می کند


مشارکت با Metaco شاهد استفاده از Harmonize، یک پلتفرم نگهداری و هماهنگی دارایی های دیجیتال برای محافظت از نظارت و مدیریت دارایی های دیجیتال Togg خواهد بود.

شرکت خودروسازی ترکیه Togg اعلام کرد که با ارائه‌دهنده فناوری انتشار دارایی دیجیتال متاکو برای ایمن کردن اکوسیستم تحرک باز خود که در بهمن ساخته شده است، شریک شده است.

پلتفرم Mobility-as-a-Service (MaaS) Togg، با نام مستعار Mobility Ecosystem، با هدف ارائه موارد استفاده مبتنی بر قرارداد هوشمند برای کاربران در ترکیه، از جمله توکن سازی خدمات جابجایی، ارزیابی ردپای CO2 و توکن غیر تاشو (NFT) است. مالکیت. اهداف و اروپا

مشارکت با Metaco شاهد استفاده از Harmonize، یک پلتفرم نگهداری و هماهنگی دارایی های دیجیتال برای محافظت از نظارت و مدیریت دارایی های دیجیتال Togg خواهد بود. M. Gürcan Karakas مدیر عامل Togg با به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد این ابتکار گفت:

توکن‌های دیجیتالی با قابلیت بلاک چین ذخیره‌سازی سریع، ایمن و سبز و انتقال داده‌ها و سایر دارایی‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند. ما این کار را با استفاده از فناوری متاکو ممکن می‌کنیم.”

پلتفرم متاکو که روی IBM Cloud میزبانی می‌شود، به Togg کنترل کاملی بر داده‌های رمزگذاری‌شده، حجم کاری و کلیدهای رمزگذاری شده خود می‌دهد. بر اساس این اطلاعیه، هارمونیزه به استانداردهای انطباق مورد استفاده توسط بانک های ردیف 1 که با دارایی های دیجیتال سر و کار دارند، مجهز شده است.

الان رای بدهید!

خودروساز آلمانی BMW به تازگی دو شرکت بلاک چین را برای بهبود برنامه وفاداری مشتریان خود در تایلند خریداری کرده است. در 29 دسامبر 2022، BMW اعلام کرد که با شرکت زیرساخت بلاک چین Coinweb به عنوان ارائه دهنده معماری غیرمتمرکز و BNB Chain برای تسویه تراکنش ها شریک شده است.

مربوط: پذیرش کریپتو در سال 2022: چه رویدادهایی باعث پیشرفت صنعت شده است؟

فاز اول این ابتکار بر ادغام فناوری غیرمتمرکز در خودکارسازی عملیات دستی روزانه BMW تمرکز دارد. در مرحله دوم این پروژه، Coinweb یک برنامه Web3 سفارشی برای برنامه وفاداری مشتریان BMW توسعه خواهد داد.


نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉