ترکیه علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال، به ویژه Dogecoin: Study دارد


یک مطالعه جدید ترکیه را در رتبه دوم در جستجوهای مرتبط با رمزنگاری در سراسر جهان و رتبه اول را در جستجوهای مرتبط با Dogecoin قرار داده است.

کاهش در بازار کریپتو به این معنی نیست که علاقه به کریپتو کاهش یافته است. یک مطالعه جدید توسط پلتفرم آموزشی کریپتومانیاکس نشان می‌دهد که بسیاری از کشورها همچنان در جستجوی اینترنت هستند که برای اطلاعات مرتبط با رمزنگاری تشنه هستند.

بر اساس این تحقیق، هلند و ترکیه با 8.2% و 5.5% از جمعیت در جستجوی عبارات مرتبط با رمزارز در دو مکان اول قرار دارند. ترکیه با تعداد زیادی جستجو، به ویژه با 4.7 میلیون جستجو، پیشتاز بود.

این مطالعه تعداد ترکیبی از جستجوها برای یک گروه رمزارز محبوب خاص را در مقابل درصدی از جمعیت هر کشور تجزیه و تحلیل کرد تا درصد افراد محلی را که هر ماه جستجو می‌کنند محاسبه کند.

ترکیه در رتبه دوم در جستجوهای عمومی قرار گرفت، در حالی که memecoin Dogecoin (DOGE) با 812000 جستجو ماهانه در رتبه اول قرار گرفت. این تقریباً دو برابر اتریوم (ETH) است که سومین ارز دیجیتال پرطرفدار این کشور است.

یکی از سخنگویان CryptoManiaks به طور خاص در مورد کنجکاوی DOGE در 12 ماه گذشته اظهار نظر کرد:

محبوبیت Dogecoin در تعداد قابل توجهی از کشورها از اتریوم پیشی گرفته است، با نزدیک به 2 میلیون جستجوی ماهانه بیشتر برای این سکه در سراسر جهان.

ارز دیجیتال DOGE پس از پذیرفته شدن به عنوان ارز رمزنگاری پوستر برای نماد اینترنتی ایلان ماسک، به عنوان یک دارایی دیجیتال محبوب و پدیده فرهنگ رمزنگاری باقی مانده است.

برخی از ارزهای رمزنگاری شده موجود در عبارات جستجو عبارتند از: بیت کوین (BTC)، سولانا (SOL) و بایننس کوین (BNB) و غیره.

هلند و ترکیه در رتبه های بعدی آلمان، کانادا و جمهوری چک قرار گرفتند.

مربوط: DeFi با وجود آشفته بازار سرمایه گذاری های جدیدی را آغاز می کند: Finance Redefined

در حالی که ایالات متحده و بریتانیا بازیگران اصلی صنعت ارزهای دیجیتال جهانی هستند، هیچ کدام به دلیل تعداد جستجوهای معادل اندازه جمعیت خود رتبه بالایی ندارند. ایالات متحده با 1.9٪ از جمعیت جستجوی این عبارات در رتبه 15 قرار دارد، در حالی که بریتانیا با 2.6٪ در رتبه دوازدهم قرار دارد.

تحقیقات اخیر کوین تلگراف همچنین نشان داد که علیرغم شرایط بازار، موسسات بزرگ به تعامل با صنعت ادامه می‌دهند و به سرمایه‌گذاری میلیون‌ها دلار در پروژه‌های مرتبط با ارز دیجیتال ادامه می‌دهند.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید