Turbos Finance اولین استراتژی های استخر ایزوله را در Sui (SUI) راه اندازی کرد


فهرست

  • DeFi Turbos Finance مبتنی بر Sui، استراتژی‌های نقدینگی را با استخرهای مجزا معرفی می‌کند
  • Turbos Finance چند قدم به راه اندازی برنامه ارجاع خود نزدیکتر شده است

مجموعه استراتژی جدید شامل خزانه مدیریت نقدینگی خودکار مبتنی بر شبکه Sui برای موقعیت‌های CLMM در Turbos DEX و مجموعه‌ای از ابزارهای مدیریت نقدینگی است که مبتدیان آن را تست می‌کنند.

DeFi Turbos Finance مبتنی بر Sui، استراتژی‌های نقدینگی را با استخرهای مجزا معرفی می‌کند

طبق بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط تیم Turbos Finance، استراتژی های مدیریت نقدینگی با استخرهای مجزا در بلاک چین Sui (SUI) اجرا شده است. به‌روزرسانی‌ها رویکرد جدیدی برای طراحی‌های نقدینگی پیشرفته در Sui (SUI) دارند.

تصویر: توربو فاینانس

اول از همه، مشتریان Turbos Finance می‌توانند از یک صندوق مدیریت نقدینگی خودکار برای موقعیت‌های CLMM خود بهره ببرند. سایر ویژگی‌های جدید شامل قابلیت تسویه خودکار نوآورانه همراه با استراتژی‌های میانگین هزینه دلار (DCA) برای تامین نقدینگی ساده است.

مخازن تعادل مجدد خودکار DEX به LP ها اجازه می دهد تا بازده خود را با تلاش کمتر افزایش دهند، در حالی که کاربرانی مانند سرمایه گذاران خرده فروشی و مدیران استراتژی حرفه ای نیز می توانند از محصولات پیشرفته Turbos برای بهبود استراتژی های خود و بهینه سازی بازده LP استفاده کنند.

تد، یکی از بنیانگذاران Turbos Finance، اهمیت به‌روزرسانی برای بلاک چین Sui (SUI) با عملکرد بالا را برای کل اکوسیستم پروتکل DeFi برجسته می‌کند:

خزانه تعادل مجدد ما از ویژگی های منحصر به فرد Sui برای تغییر تعامل کاربر با DeFi استفاده می کند. کاربران به طور جداگانه دارایی های خود را با دقت مدیریت می کنند و با تغییرات بازار با تنظیمات زمان واقعی و با فرکانس بالا سازگار می شوند. خزانه ما مدیریت دارایی را از طریق تعادل مجدد و ترکیب برای به حداکثر رساندن بازده با حداقل تلاش ساده می کند.

محصولات جدید در بالای خزانه تعادل خودکار SUI-USDC اجرا خواهند شد. همچنین قرار است از مدل موقعیت ایزوله استفاده شود که مقاومت دستکاری بهتری را در مقایسه با مکانیزم های سنتی DeFi ارائه می دهد.

Turbos Finance چند قدم به راه اندازی برنامه ارجاع خود نزدیکتر شده است

Adeniyi Abiodun، یکی از بنیانگذاران و CPO Mysten Labs، توسعه دهنده Sui (SUI) و سرمایه گذار در دورهای مالی قبلی از Turbos Finance، در مورد قدرت مخرب ابزارهای جدید هیجان زده است:

من از دیدن استراتژی های نوآورانه مدیریت دارایی دیجیتال Turbos Finance هیجان زده هستم. دیدن امکانات جدید ارائه شده به سازندگان با مدل داده اشیاء Sui، بهره وری استثنایی گاز و معماری مقیاس پذیر، همیشه رضایت بخش است.

برای افزایش بیشتر مزایای کاربر، Turbos یک برنامه ارجاع موازی ارائه می دهد که معافیت از هزینه را برای تشویق و پاداش به کاربران فعال ارائه می دهد.

این استراتژی‌های نقدینگی جدید در 3 می با به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازی‌های مداوم برای بهبود بیشتر کارایی و تجربه کاربر، اجرا می‌شوند. راه اندازی استراتژی های DCA در سه ماهه سوم خواهد بود.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید