قیمت توربو (TURBO) Meme Coin در یک ساعت 20 درصد افزایش یافت: دلیل


فهرست

  • قیمت سکه میم توربو (TURBO) در فهرست بایننس آتی افزایش یافت
  • رشته های پول سینه SHIB، WIF، PEPE قرمز

این اعلامیه غافلگیرکننده جان تازه‌ای به Turbo (TURBO) دمید، یکی از بهترین عملکردها در شوق مداوم سکه‌های میم. وضعیت پیشگام آن، به لطف علاقه به هوش مصنوعی در فضای رمزنگاری، در حال حاضر منجر به افزایش 1200 درصدی در 30 روز گذشته شده است.

قیمت سکه میم توربو (TURBO) در فهرست بایننس آتی افزایش یافت

توربو (TURBO)، اولین ارز رمزنگاری شده ایجاد شده توسط ChatGPT، در Binance Futures فهرست شده است. طبق اعلام رسمی بایننس، یک قرارداد جدید توربو دائمی با حاشیه USDT از امروز، 30 می 2024 آغاز می شود.

حداکثر اهرم برای قرارداد TURBO/USDT 50 برابر تعیین شده است. معامله قرارداد TURBO در معاملات آتی بایننس در حالت چند دارایی امکان پذیر است.

قیمت توربو (TURBO) در صرافی های عمده متمرکز و غیرمتمرکز پس از اعلام بزرگ بایننس (BNB) افزایش یافت. Pf در زمان چاپ از 0.0056 دلار به تقریبا 0.007 دلار افزایش یافت. بنابراین، توکن میم هوش مصنوعی در مدت زمان کوتاهی بیش از 20 درصد افزایش یافت.

توربو (TURBO) به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده ایجاد شده توسط یک ربات چت هوش مصنوعی محبوبیت پیدا کرد. در 24 آوریل 2023، قرارداد آن توسط ChatGPT-3، جدیدترین نسخه چت ربات OpenAI که در آن زمان محبوب بود، ایجاد شد.

سازنده آن که در X (توئیتر سابق) با نام Rhett Mankind شناخته می شود، تأکید کرد که توزیع این توکن که در ابتدا به عنوان یک شوخی ساخته شده بود فقط 69 دلار صرف شده است.

رشته های پول سینه SHIB، WIF، PEPE قرمز

در 30 روز گذشته، توربو (TURBO) بیش از 10 بار رالی داشته است. دیروز، در 29 می 2024، این توکن به قیمت ATH حدود 0.0096 دلار رسید.

این رالی برای بخش میم کوین فوق‌العاده به نظر می‌رسد، زیرا همه وزنه‌های سنگین امروز ارزش خود را از دست می‌دهند. به عنوان مثال، Dogecoin (DOGE)، بزرگترین ارز دیجیتال میم، در 24 ساعت گذشته 2.5 درصد کاهش یافته است. Shiba inu (SHIB) و Pepe (PEPE) 2-2.5٪، در حالی که Dogwifhat (WIF)، Floki (FLOKI) و Bonk (BONK) یک شبه 7.5-9٪ از دست دادند.

قیمت بیت کوین (BTC) 1.1 درصد افزایش یافت در حالی که کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال 3.5 درصد کاهش یافت. بر اساس مطبوعات، بزرگترین ارز دیجیتال با قیمت 68416 دلار برای فروش در پلتفرم‌های اصلی نقطه‌ای عرضه می‌شود.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید