Trust Wallet به طور موقت از فروشگاه Google Play حذف شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Trust Wallet، کیف پول رمزنگاری معروفی که به طور موقت از فروشگاه Google Play حذف شد، پس از مدت کوتاهی در فروشگاه اپلیکیشن اندروید بازگشته است. در یک پست X به کیف پول اعتماد کنیدخبر بازگشت خود را به اعضای جامعه اعلام کرد.

گوگل پس از اطلاع به Trust Wallet از اقدام احتمالی، به طور موقت برنامه را از فروشگاه Play حذف کرده بود. اگرچه گوگل در مورد دلیل حذف این برنامه از پلی استور سکوت کرد، اما Trust Wallet بلافاصله درخواست تجدیدنظر داد و این شکایت را به چالش کشید.

در حالی که منتظر پاسخ گوگل بود، Trust Wallet یک جایگزین از طریق Android APK در وب سایت خود در حالی که منتظر رفع سوء تفاهم بود به کاربران خود پیشنهاد داد. با این حال، با فعال شدن مجدد کیف پول رمزنگاری غیرحضوری در گوگل، کاربران از این پس می توانند به این برنامه دسترسی داشته باشند.

Trust Wallet از کاربران در برابر کلاهبرداری محافظت می کند

Trust Wallet برای محافظت از کاربران جدید خود هشداری را به کاربران صادر کرده است که هیچ برنامه‌ای را از Play Store دانلود نکنند. زیرا این افراد احتمالاً کلاهبردارانی هستند که سعی می‌کنند از فرآیند حذف از فهرست برای جعل هویت پلتفرم استفاده کنند. کلاهبرداران از چنین شکافی برای کلاهبرداری از کاربران ناآگاه استفاده می کنند.

اخیراً Trust Wallet اطلاعاتی را در مورد یک سوءاستفاده پرخطر در وب تاریک دریافت کرده است که iMessage را هدف قرار داده و بر کاربران آیفون تأثیر می گذارد. در همین حال، حذف برنامه Trust Wallet از فروشگاه Google Play تأثیری بر اپ استور iOS یا افزونه مرورگر Google Chrome نداشته است.

خبر ثبت مجدد برنامه در فروشگاه Google Play باعث ایجاد هیجان در بین اعضای جامعه شد. زیرا کاربران جدید اکنون می توانند با دانلود Trust Wallet و نصب آن بر روی گوشی خود به خدمات این پلتفرم دسترسی داشته باشند. توکن Trust Wallet پس از فهرست شدن در Binance در سال گذشته 22 درصد افزایش یافت. ناظران بازار می‌خواهند تأثیر فهرست مجدد برنامه را بر عملکرد آن ببینند، زیرا در حال حاضر 4.43 درصد کاهش یافته و به 1.03 دلار رسیده است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید