وام دهنده مشکل دار رمزنگاری Vauld از حمایت بستانکار گسترده برخوردار می شود

وام دهنده مشکل دار رمزنگاری Vauld از حمایت بستانکار گسترده برخوردار می شود


این شرکت ادعا می کند که مذاکرات با مدیران احتمالی بحران وارد “مرحله پیشرفته” شده است.

پلتفرم وام‌دهی ارزهای رمزنگاری‌شده Vauld بار دیگر از یک دادگاه سنگاپور حمایت طلبکار را دریافت کرد. این شرکت باید قبل از 28 فوریه یک برنامه بازیابی انجام دهد.

همانطور که بلومبرگ در 17 ژانویه گزارش داد، به Vauld بیش از یک ماه فرصت داده شده است تا مذاکرات را با یکی از دو مدیر صندوق دارایی دیجیتال تکمیل کند تا کنترل اجرایی توکن‌های چسبانده شده بر روی پلتفرم خود را به دست بگیرد. ظاهراً دادگاه عالی سنگاپور از ادعای شرکت مبنی بر ورود مذاکرات به “مرحله پیشرفته” راضی بوده است.

در جولای 2022، این پلتفرم برداشت 800000 مشتری خود را متوقف کرد و دلیل آن شرایط نامطلوب بازار و برداشت بی سابقه 200 میلیون دلاری در کمتر از دو هفته بود. در ماه اوت، یک مهلت سه ماهه برای تهیه پیش‌نویس طرح بازسازی برای کسب‌وکار و ارائه نتیجه بهتر به طلبکاران آن وضع شد. در آن زمان، قاضی درخواست شرکت برای یک دوره حفاظتی شش ماهه را رد کرد و دلیل آن نگرانی بود که یک تعلیق طولانی تر “نظارت و نظارت کافی را نخواهد داشت.”

از همان ابتدای اولین تعلیق، مشخص بود که Nexo، یک موسسه وام دهنده رمزنگاری مستقر در سوئیس، قصد دارد Vauld را با تمام دارایی های خود خریداری کند. با این حال، پس از اینکه دفتر خود Nexo در بلغارستان توسط دادستان مورد حمله قرار گرفت، Vauld احتمال این معامله را رد کرد.

مربوط: 3AC، بنیانگذاران Coinflex برای جمع آوری 25 میلیون دلار برای مبادلات تجاری تقاضای جدید همکاری می کنند

این اولین باری نیست که مقامات سنگاپور آمادگی خود را برای اجازه دادن به شرکت های رمزنگاری مشکل دار برای حل مشکلات خود نشان می دهند. Zipmex، یکی دیگر از پلتفرم‌های اصلی مستقر در سنگاپور، نیز در ماه آگوست یک مهلت سه ماهه برای حل مشکلات نقدینگی خود دریافت کرد.

با این حال، سرنوشت وام‌های رمزنگاری در این کشور همچنان نامشخص است، با پیشنهاد بانک مرکزی سنگاپور برای ممنوعیت ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال از ارائه «هر نوع تسهیلات اعتباری» به مصرف‌کنندگان، از جمله ارزهای فیات و رمزارز.


نویسنده: David Attlee

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉