موسس Tron میلیاردها دلار را در SHIB از بایننس برداشت: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، جاستین سان، بنیانگذار و مدیر اجرایی سابق بلاک چین ترون و یک میلیاردر ارز دیجیتال که در حال حاضر مالک صرافی‌های پولونیکس و هوبی است، مقدار حیرت‌انگیز سکه‌های میم شیبا اینو را خریداری کرده است.

این خرید پس از خرید بسیار بزرگتر در دسامبر انجام می شود، زمانی که سان نزدیک به نیم تریلیون SHIB را از صرافی Binance خرید و بیرون کشید.

اما این بار فقط SHIB نبود که سان خرید. LINK، FLOKI و سایر ارزهای رمزپایه محبوب نیز در این لیست قرار گرفتند.

جاستین سان به سهام SHIB ادامه می دهد

یک کارآگاه بلاک چین به نام @spotonchain جزئیات یک سری تراکنش های اخیر انجام شده توسط -0x9fcc، یک کیف پول ارز دیجیتال مرتبط با جاستین سان را کشف کرده است. طبق این توییت، این کیف پول در مجموع 3.54 میلیون دلار ارز دیجیتال معادل فیات برداشت کرده است.

اینها شامل 1.7 میلیون MANA، 100100 BAND، 27.164 میلیارد FLOKI، تقریباً 62000 LINK و غیره است. قرار داشت. مقدار SHIB برداشت شده توسط جاستین سان بیشترین مقدار در اینجا بود: 79.443 میلیارد سکه میم (به ارزش تقریبی 800000 دلار).

این پست حاوی یادآوری بود که یک ماه قبل، در 19 دسامبر، سان مبلغ حیرت آور 500 میلیارد دلاری شیبا اینو را که در آن زمان ارزش آن 5.22 میلیون دلار بود، پس گرفت. پس از خرید نیم تریلیون Shiba Inu، Sun نیز 77 میلیارد SHIB خرید و آن را از Binance خارج کرد.

اعضای تیم SHIB در مورد این خریدها اظهار نظر می کنند

در ماه دسامبر، یکی از اعضای تیم Shiba Inu معروف به @vetkusama در پلتفرم X/Twitter توییت کرد که معتقد است دو دلیل احتمالی برای خروج SHIB توسط جاستین سان وجود دارد.

ابتدا، فرض بر این بود که بنیانگذار ترون می‌خواست در کاهش عرضه در گردش SHIB شرکت کند و آن 577 میلیارد سکه را بسوزاند. مورد دوم شاید این باشد که Sun قصد دارد زنجیره بلوکی ترون را با شبکه لایه 2 Shibarium پل کند. سان از اظهار نظر در مورد این گمانه زنی ها خودداری کرد.

میزان سوختگی SHIB 2.924٪ افزایش یافته است

خبر خوب از Shibburn، ردیاب تخریب Shiba Inu. بر اساس آخرین داده های به اشتراک گذاشته شده، فعالیت جمعی جامعه SHIB در 24 ساعت گذشته منجر به حذف 30,247,447 SHIB از عرضه در گردش شده است.

تاکنون در مجموع هفت سوزانده شده است. بزرگترین آنها 25,013,164 و 3,333,333 SHIB داشتند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید