جاستین سان، بنیانگذار ترون، بازار را با انتقال مرموز 500 میلیون دلاری داغ کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جاستین سان، بنیانگذار ترون، با انتقال قابل توجه 500 میلیون دلاری، موجی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. این تراکنش، که از JustLend، پلتفرمی که توسط Sun پشتیبانی می‌شود، سرچشمه می‌گیرد، به دلیل حرکت سریع آن به HTX، پلتفرمی که Sun در آن موقعیت مشاوره‌ای قابل توجهی دارد، سوالاتی را ایجاد کرد. این انتقال بزرگ به لطف داده های هشدار نهنگ آشکار شد.

مشارکت Sun در JustLend، یک پلتفرم مالی مبتنی بر Tron که به دلیل پیشنهادات stUSDT خود شناخته شده است، به پیامدهای تراکنش پیچیدگی می‌افزاید. علاوه بر این، 642.06 میلیون دلار USDT اضافی از یک کیف پول نامعلوم که مشکوک به مرتبط بودن با Sun بود به JustLend ارسال شد که به گمانه‌زنی‌ها در جامعه کریپتو دامن زد.

زمین بازی جاستین سان

این انتقال در بحبوحه افزایش گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال انجام می شود. بیت کوین ۱ درصد رشد کرد و به ۵۱۷۵۰ دلار معامله شد. TRX، توکن بومی بلاک چین ترون نیز افزایش قابل توجهی 9 درصدی را ثبت کرد و به 0.135 دلار رسید که بالاترین سطح آن از می 2021 است. JST، یکی دیگر از توکن های مرتبط با Sun، در طول هفته 8.25 درصد افزایش یافت.

""
TRX به USD CoinMarketCap

در حالی که انگیزه های دقیق پشت انتقال 500 میلیون دلاری جاستین سان نامشخص است، چندین توضیح بالقوه ظاهر شده است که بحث های بیشتری را در دنیای ارزهای دیجیتال برانگیخته است. برخی فکر می کنند این می تواند یک حرکت استراتژیک برای پشتیبانی از پلتفرم پیشنهادی Sun با تزریق نقدینگی به HTX باشد.

دیگران پیشنهاد می کنند که این می تواند یک سرمایه گذاری شخصی باشد که دارایی های او را فراتر از پروژه های مرتبط با Tron متنوع می کند. علاوه بر این، نگرانی‌ها در مورد بررسی‌های نظارتی پیرامون ترون و بنیان‌گذار آن ممکن است عامل محرکی در انتقال دارایی‌های Sun به پلتفرم دیگری بوده باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید