جاستین سان، بنیانگذار Tron، در کمتر از 10 روز تقریباً 300 میلیون دلار در اتریوم خریداری کرد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • خریدهای تجمعی اتریوم جاستین سان
  • اتریوم در مدت کوتاهی از 3000 دلار گذشت

کارآگاه بلاک چین @lookonchain گزارش می دهد که کیف پولی که ممکن است متعلق به بنیانگذار بلاک چین ترون باشد، جاستین سان، یک خرید بزرگ دیگر از اتریوم را تنها در 30 دقیقه در 21 فوریه انجام داد.

ردیاب ارز دیجیتال فوق نشان داد که اتریوم سان در کمتر از 10 روز چقدر از طریق این کیف پول خریداری کرده است.

خریدهای تجمعی اتریوم جاستین سان

در یک تحول مهم، جاستین سان، بنیانگذار Tron (TRX)، یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال، تنها در 30 دقیقه دو خرید بزرگ اتریوم انجام داد و 12702 ETH را از صرافی بایننس برداشت. این مقدار از دومین ارز دیجیتال بزرگ تقریباً 40 میلیون دلار در فیات ارزش دارد.

پیش از این، همان «کیف پول مشکوک جاستین سان» 10136 ETH را از همان پلتفرم معاملاتی کریپتو خریداری کرده بود. به طور کلی، تقریباً 300 میلیون دلار ارز دیجیتال در کمتر از 10 روز متوالی در کیف پول جاستین سان انباشته شد. این معادل با رقم عظیم 104055 ETH است.

جاستین سان تنها سرمایه گذار بزرگی نیست که اخیرا اتریوم را خریداری کرده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، یک نهنگ ناشناس سرمایه گذاری هنگفتی در این ارز دیجیتال انجام داد و در سه روز گذشته 58134 ETH را با استفاده از بایننس و صرافی های 1 اینچی برای انتقال وجه خریداری کرد.

اتریوم در مدت کوتاهی از 3000 دلار گذشت

اوایل امروز، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، برای مدت کوتاهی از سطح 3000 دلار که بسیاری در فضای ارزهای دیجیتال انتظار داشتند، شکست.

افزایش قیمت 4.24 درصد بود. با این حال، ETH نتوانست این قله را حفظ کند و با افت 2.05 درصدی به 2978 دلار رسید، جایی که در زمان نگارش دست به دست شد.

با توجه به اینکه جامعه انتظار دارد ETF های اتریوم به زودی تایید شوند، اتریوم برای اولین بار از اواسط آوریل 2022 به چنین بالاترین سطح رسیده است. غول بانکی استاندارد چارترد گفته است که انتظار دارد تنظیم کننده بازار ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تا 23 مه مجوز این محصولات فهرست شده را صادر کند. اگر بانک به همین منوال ادامه دهد، اتریوم احتمالاً به سطح عظیم 4000 دلاری صعود خواهد کرد.

افزایش قیمت ناشی از افزایش تقاضا برای اتریوم از سوی صادرکنندگان بالقوه ETF اتریوم، از جمله Grayscale و BlackRock خواهد بود. هر دو صندوق پیش از این ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه را راه اندازی کرده اند و از 11 ژانویه معامله می کنند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید