بنیانگذار جاستین سان، اتریوم را به عنوان TRON، شیبا اینو (SHIB) را از بین می برد.


علاوه بر نقدینگی به ارزش صدها میلیون دلار، در چند روز اخیر و به خصوص در 24 ساعت گذشته یک رویداد خرد دراماتیک دیگر در بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. این به ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو (SHIB) مربوط می شود که توسط CoinMarketCap از جایگاه یازدهم در میان بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده جابجا شد.

مرتبط با

""
منبع: CoinMarketCap

مقصر توکن TRON (TRX) بود، توکن بومی شبکه TRC-20، جایی که یکی از بزرگترین گردش مالی محبوب ترین استیبل کوین USDT انجام شد. با ارزش بازار 10.59 میلیون دلار، TRX 3.7٪ از SHIB بهتر است. جالب اینجاست که توکن Shiba Inu با همین درصد از Avalanche (AVAX) که در رتبه سیزدهم قرار دارد، بهتر عمل می کند.

ظاهراً جاستین سان دیپ اتریوم را خریده است

در حالی که توکن TRON از رقبای محبوب خود پیشی گرفته است، جاستین سان که در ایجاد آن نقش داشته است، با اقدامات خود شایسته جایگاه خود در تیتر اخبار است. هفته گذشته سر و صدای زیادی در پشت صحنه به وجود آمد که گفته می شد سان مقادیر زیادی اتریوم را جمع آوری کرده است.

""
منبع: هوش آرکام

همانطور که U.Today دیروز گزارش داد، بنیانگذار TRON در چند روز گذشته بیش از 3967 ETH معادل تقریبا 50 میلیون دلار جمع آوری کرده است. علاوه بر این، امروز، آدرسی که ادعا می‌شد متعلق به Sun است، 1449 ETH دیگر را از بایننس برداشت.

مرتبط با

آیا رشد ارزش بازار توکن TRON نسبت به رقبای فوری خود به احتمال خرید مقادیر زیادی اتریوم توسط رهبر آن مرتبط است؟ این یک سوال باز است. جالب است که ببینیم موقعیت TRX در رتبه بندی چگونه تغییر خواهد کرد وقتی که حرکات اتریوم از کیف پول های Sun در جهت مخالف باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید