معامله گر 1.4 میلیون دلار با افزایش قیمت با Meme Coin WIF مبتنی بر Solana به دست می آورد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک معامله گر ناشناس زمان بندی بازار و ذکاوت سرمایه گذاری شگفت انگیز را نشان می دهد بازگشت با سرمایه گذاری متوسط ​​5288 سولانا (SOL) که تقریباً 310 دلار است، مبلغ خیره کننده 1.4 میلیون دلار جمع آوری شد. دارایی دیجیتال مورد بحث، Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین سولانا، شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در ارزش بود و توجه جامعه ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرد.

این تراکنش قابل توجه ابتدا توسط پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain مورد توجه عموم قرار گرفت، جایی که در توییتی فاش شد که یک معامله گر توانسته است بازدهی 4530 برابر سرمایه اولیه خود را به دست آورد. این پلتفرم توضیح داد که معامله‌گر ۲.۵۸ میلیون توکن WIF را در ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳ خریداری کرد و ارزش دارایی‌های WIF معامله‌گر به ۱.۴ میلیون دلار افزایش یافت زیرا قیمت WIF تقریباً ۵۰ درصد در اوایل امروز افزایش یافت.

قیمت Dogwifhat به سرعت در حال افزایش است

متعلق به Dogwifhat با تجربه اخیراً ارزش گذاری آن به سرعت افزایش یافته است. در حال حاضر، WIF با قیمت 0.5334 دلار معامله می شود که 42.65 درصد در 24 ساعت گذشته و رشد چشمگیر 67.74 درصد در 30 روز گذشته است. افزایش قیمت WIF نه تنها گواهی بر ماهیت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی بازار ارزهای دیجیتال است، بلکه بر علاقه روزافزون به میم کوین ها که طنز فرهنگ اینترنتی را با تجارت دارایی های دیجیتال ترکیب می کند، تأکید می کند.

حجم معاملات WIF نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به 119,864,144 دلار رسید که در 24 ساعت گذشته 210.22 درصد افزایش داشت. این افزایش فعالیت نشان دهنده علاقه شدید معاملاتی، هیجان بازار و نقدینگی برای توکن است. این نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتری درگیر تجارت این دارایی خاص هستند. پول سینه.

علاوه بر این، ارزش بازار Dogwifhat 42.22 درصد افزایش یافت و به 533,120,592 دلار رسید. این رشد قابل توجه میم مبتنی بر Solana باعث شده است که این سکه به 127 امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شود که نشان دهنده اهمیت روزافزون آن و علاقه سرمایه گذاران در اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید