لمس و عطر به متاورس می آید، خبرنامه Nifty، 4 تا 10 ژانویه

لمس و عطر به متاورس می آید، خبرنامه Nifty، 4 تا 10 ژانویه


یک شرکت امنیت سایبری به کاربران درباره یک بازی جعلی Pokemon NFT که در حال انتشار بدافزار و هدف قرار دادن بازیکنان است، هشدار داده است.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه متاورس می تواند لمس و بو را یکپارچه کند. ببینید پروژه Moonbirds چگونه نماد غیرقابل تعویض (NFT) را برای تبدیل شدن به یک برند جهانی برنامه ریزی می کند و چگونه Magic Eden بازار NFT به کاربران آسیب پذیر آسیب پذیر اخیر بازپرداخت می کند. از سوی دیگر، به گفته مدیران فضای NFT، یاد بگیرید که چگونه مشکلات میزبانی تصویر NFT را برطرف کنید. همچنین، Nifty News این هفته را فراموش نکنید، که هشداری در مورد انتشار بدافزار توسط یک بازی تقلبی Pokemon NFT به بازیکنان دارد.

لمس و بوییدن رویداد بزرگ بعدی متاورس در CES 2023 است

یکی از کاتالیزورهایی که متاورس را قادر می سازد تا سال 2030 به ارزش 5 تریلیون دلار تولید کند، توسعه یک تجربه انسانی بیشتر است. با افزودن حس بویایی و لامسه به تجربیات واقعیت مجازی (VR) در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) 2023، متاورس آماده ارائه تجربیات مثبت بیشتری به کاربران است.

یک شرکت متمرکز بر Metaverse یک هدست واقعیت مجازی با کارتریج حاوی هشت طعم مختلف را به نمایش گذاشته است. طعم ها را می توان برای ایجاد رایحه های مختلف مخلوط کرد. هدست VR قرار است اواخر امسال عرضه شود.

ادامه مطلب…

پروژه Bluechip NFT Moonbirds با آژانس های استعدادیابی هالیوود UTA قرارداد امضا می کند

پروف، شرکتی که پروژه Moonbirds NFT را ایجاد کرد، یک قرارداد نمایندگی با آژانس استعدادهای متحد (UTA)، یک آژانس استعدادیابی هالیوود که نماینده هنرمندان مختلف و دیگر متخصصان است، امضا کرد.

به گفته کوین رز، بنیانگذار Proof، هدف از این حرکت این است که برند Moonbirds را به مقیاسی «جهانی» برساند، نه فقط یک نام بزرگ در Web3. رز تاکید کرد که UTA نیروی کار و ارتباطات زیادی در صنایع مختلف دارد و می تواند Moonbirds را به یک برند جهانی تبدیل کند.

ادامه مطلب…

Magic Eden پس از فروش NFT های جعلی برای بهره برداری، به کاربران بازپرداخت می کند

به دلیل سوء استفاده اخیر در بازار NFT Magic Eden، این پلتفرم به کاربرانی که NFT های جعلی را در وب سایت خود می فروختند، وعده بازپرداخت داده است. به گفته این شرکت، یک اشکال در نمایه ساز رویداد به NFT های جعلی اجازه می دهد تا تأیید را دور بزنند و با مجموعه های اصلی فهرست شوند.

پادکست NFT STEEZ COINTELEGRAPH را کنترل کنید

این پلتفرم تاکید کرد که با غیرفعال کردن نقاط ورودی برای NFT های سرکش، مشکل تایید نشده NFT های تایید نشده را حل کرده است. بازار NFT همچنین به کسانی که تحت تأثیر این اکسپلویت قرار گرفته اند، وعده بازپرداخت داده است.

ادامه مطلب…

صنعت به دنبال راه حل هایی برای فجایع میزبانی تصویر NFT است

با رویدادهای میزبانی ویدیوی اخیر که در فضای Web3 اتفاق افتاده است، کوین تلگراف با چندین متخصص صنعتی که در فضای NFT کار می کنند تماس گرفت تا بینشی در مورد راه حل های احتمالی برای این مشکل ارائه دهد.

از استفاده از بلاک چین های قابل اعتماد گرفته تا کاوش در فناوری ذخیره سازی موجود در Web3، مدیران در فضای NFT نظرات خود را در مورد اینکه چگونه پروژه های NFT می توانند از مشکلات میزبانی تصویر NFT جلوگیری کنند، به Cointelegraph داده اند.

ادامه مطلب…

اخبار شیک: بازی Pokémon Fake NFT بدافزار را منتشر می کند، خواننده Jai Ho برای راه اندازی متاورس و موارد دیگر

هکرها از یک بازی تقلبی NFT مشابه پوکمون برای پخش بدافزارهای هدف قرار دادن بازیکنان استفاده کردند. این سایت یک بازار NFT و راهی برای به اشتراک گذاشتن NFT ها ارائه می دهد. با این حال، به گفته کارشناسان امنیت سایبری، این سایت یک سایت فیشینگ است. در همین حال، داده‌های Cryptoslam جمع‌آوری بازار نشان می‌دهد که فروش NFT در هفت روز سال جدید ۲۶ درصد افزایش یافته است که نشان‌دهنده برخی حرکت‌های مثبت در ابتدای سال است.

ادامه مطلب…

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉