الکسی پرتسف، توسعه دهنده تورنادو کش تا دادگاه سال آینده در بازداشت باقی خواهد ماند


دادگاهی در هلند حکم داده است که توسعه دهنده تورنادو کش به مدت سه ماه دیگر در حین تحقیقات ادامه دارد.

بر اساس جلسه دادگاهی که در 22 نوامبر برگزار شد، الکسی پرتسف، توسعه دهنده تورنادو کش دستگیر شده، به مدت سه ماه دیگر در هلند بازداشت خواهد شد.

Cointelegraph در جلسه مقدماتی که پس از 103 روز بازداشت در کاخ دادگستری در ‘s-Hertogenbosch، زمینه را برای پرونده علیه پرتسف فراهم کرد، شرکت کرد.

دادستان مروری کلی از تحقیقات خود ارائه کرد و پرتسف را به عنوان یک شخصیت مرکزی در عملیات تورنادو کش قبل از ارائه اولین دادخواست دفاعی خود توسط دادستان WK Cheng به تصویر کشید.

چنگ چندین نکته را برجسته کرد که موارد استفاده و سوء تفاهمات در مورد عملکرد Tornado Cash را خلاصه کرد.

چنگ پس از جلسه مقدماتی به کوین تلگراف گفت: “من از تصمیم دادگاه ناامید هستم. ما سعی کردیم تا حد امکان واضح و روشن توضیح دهیم که دیدگاه مدافع چیست.”

این وکیل تأیید کرد که اولین جلسه به 20 فوریه 2023 موکول شد و بر اعتقاد دولت مبنی بر ارائه یک تفسیر یک طرفه در مورد رابطه پرتسف با تورنادو کش تأکید کرد.

ما برخی درخواست‌ها را مطرح می‌کنیم، به بررسی‌ها می‌رویم، چیزهایی داریم که باید روی آنها شفاف‌سازی کنیم. و سعی می‌کنیم برای جلسه بعدی دادگاه آماده شویم.»

دادستان نگرانی های خود را در مورد اینکه پرتسف در صورت آزادی قبل از اولین جلسه، با وجود یکسری وعده هایی که تیم حقوقی داده بودند، از جمله نظارت در خانه و بازرسی های هفتگی در ایستگاه پلیس محلی، در خطر فرار قرار داشت، تاکید کرد.

این داستان در حال توسعه است و با اطلاعات پس زمینه بیشتر به روز خواهد شد.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید