بهترین Solana Meme Coin WIF با نرخ صعود خود از رقیب XRP خود بهتر عمل می کند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Dogwifhat (WIF)، که مسلماً برجسته‌ترین ارز رمزنگاری شده در بلاک چین سولانا است، 30 درصد افزایش یافته و به بالاترین حد خود در 12 روز گذشته یعنی 3.56 دلار رسیده است. این افزایش قیمتی ارزش بازار Dogwifhat را به بیش از 3.5 میلیارد دلار رساند و موقعیت آن را به عنوان یک بازیگر اصلی در فضای ارزهای دیجیتال مستحکم کرد.

افزایش ارزش نه تنها Dogwifhat را به ارتفاعات جدیدی رساند، بلکه آن را به جایگاه سی و سوم در رتبه بندی بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار رساند. این یک نقطه عطف قابل توجه برای توکن میم است و Dogwifhat را جلوتر از پروژه‌های اصلی و زیرساختی مانند Stellar (XLM) و Cosmos (ATOM) و همچنین CRO، توکن اصلی صرافی CryptoCom قرار می‌دهد.

""
منبع: CoinMarketCap

این افزایش قابل توجه را می توان به طوفانی کامل از عوامل نسبت داد. طلسم بسیار جذاب Dogwifhat، همراه با طنین فرهنگی آن و طبیعت در حال تغییر بازار ارزهای دیجیتال، آن را در کانون توجه قرار داده است. این ترکیب منحصر به فرد جذابیت نه تنها تخیل علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است، بلکه توجه بازیگران اصلی صنعت مالی را نیز به خود جلب کرده است.

شواهد شهرت تازه کشف شده Dogwifhat فراوان است. موضوع “کلاه” تحسین غول هایی مانند صندوق فرانکلین تمپلتون، غول دنیای مالی را برانگیخت. علاوه بر این، رسانه‌های مالی پیشرو، از جمله بلومبرگ، توجه ویژه‌ای به توکن کردند و اهمیت رو به رشد آن را برجسته کردند.

حتی مجسمه نمادین گاو نر در وال استریت با کلاه بافتنی معروف اکنون تزئین شده بود. این گواهی بر نفوذ فرهنگی و شناخت گسترده Dogwifhat است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید