سولانا Meme Coin Dogwifhat (WIF) 1481% در ناهنجاری عمده فهرست بورس افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در تحولی شگفت‌انگیز، قیمت Dogwifhat (WIF) افزایش نجومی را تجربه کرد و برای مدت کوتاهی در صرافی معروف ByBit به 41.85 دلار رسید. این افزایش بی‌سابقه به دنبال اعلام عمومی این پلتفرم مبنی بر اینکه سولانا در بازار نقدی، احساس پول میم را فهرست کرده است.

افزایش ناگهانی قیمت، که در ابتدا به عنوان یک افزایش پیشگام تلقی می شد، اکنون تصور می شود که یک نقص در سیستم ByBit باشد.

اعلام ByBit در اوایل امروز مبنی بر اینکه Dogwifhat در بازار نقدی فهرست می شود، نقطه عطفی بزرگ در سفر این میم سکه در حال ظهور است.

""
منبع: نمای معاملاتی

ByBit که قبلاً جامعه را با نکات مورد آزار قرار داده بود، با تبدیل شدن به یکی از اولین صرافی‌های بزرگی که تجارت میم کوین سولانا در معاملات آتی دائمی را تسهیل می‌کرد، جایگاه خود را به عنوان یک پیشگام در تجارت سکه میم تثبیت کرد. اکنون این صرافی همچنان در پذیرش پدیده میم کوین با فهرست‌های نقطه‌ای پیشرو است.

آیا کوین بیس و بایننس بعدی هستند؟

فهرست شدن WIF در بازار لحظه ای ByBit می تواند از حرکت های مشابه توسط غول های صنعت مانند Binance و Coinbase خبر دهد که می تواند نشان دهنده پذیرش رو به رشد سولانا میم کوین در چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال باشد.

Dogwifhat از زمان راه اندازی خود در اواخر سال 2023، سهم قابل توجهی از بازار را تصاحب کرده و به حجم معاملات قابل توجهی دست یافته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، WIF در حال حاضر با ارزش بازار چشمگیر 2.7 میلیارد دلار و حجم معاملات 285.87 میلیون دلار، به عنوان چهل و یکمین دارایی بزرگ رمزنگاری بر اساس ارزش بازار است.

با این حال، علی‌رغم افزایش لحظه‌ای به اوج‌های بی‌سابقه، WIF اکنون در صرافی‌های اصلی، از جمله ByBit، در قیمت متوسط ​​2.69 دلار تثبیت شده است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید