مهم ترین دلیلی که چرا فصل بزرگ آلتکوین نخواهد آمد


مراد محموداف، تحلیلگر معروف مالی متقاعد به نظر می رسد با کاهش پس انداز مازاد تجمعی خانوارهای ایالات متحده، یک فصل عمده آلت کوین در افق باشد.

طبق زمان های اخیر داده ها آمریکایی ها اکنون پس انداز خود را از بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو خرج کرده اند. افزایش بزرگ پس‌انداز از مارس 2020 تا آگوست 2021 ناشی از کاهش شدید هزینه‌های مصرف‌کننده بود.

به گفته اقتصاددانان فدرال رزرو سانفرانسیسکو، پس انداز اضافی در آگوست 2021 به اوج خود رسید و از 2.1 تریلیون دلار فراتر رفت.

اگرچه این پس انداز در حال حاضر تا حد زیادی تمام شده است، این گزارش نشان می دهد که یک بازار کار قوی ممکن است حفظ هزینه ها را ممکن کند. با این حال، گزارش های درآمد اخیر از شرکت های بزرگ مانند آمازون این نشان می دهد که مصرف کنندگان به بودجه آگاه می شوند.

مرتبط با

با توجه به اینکه آمریکایی ها در حال حاضر در مقایسه با سال 2021 مراقب هزینه های خود هستند، محمودوف اشاره می کند که احتمال کمتری دارد پول نقد را برای ارزهای دیجیتال جایگزین پرخطر خرج کنند.

او گفت: «بیشترین چیزی که می توانید به آن امیدوار باشید، افزایش گاه به گاه از سوی یک فرد خاص است که بهترین عملکرد ماه را از توپ پول داغ PvP رمزنگاری شده است.

مرتبط با

این تحلیلگر همچنین اشاره کرد که عرضه مازاد در آلتکوین ها وجود دارد. محمودوف گفت: «آلت‌کوین‌ها هم از نظر تعداد و هم از نظر ارزش بازار کاملاً کاهش می‌یابند با هر انتشار توکن جدید، رشد می‌کنند. او اضافه کرد.

هنگام مقایسه چرخه فعلی بازار با سال 2017، تحلیلگر خاطرنشان کرد که در آن زمان بازار بسیار کوچکتر بود، به این معنی که برای ایجاد سود قابل توجه به سرمایه کمتری نیاز بود. علاوه بر این، ایجاد توکن های جدید بسیار دشوارتر بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید