سکه‌های میم برتر برت، PEPE، و FLOKI با سقوط کریپتو سقوط می‌کنند


فهرست

  • “بهترین دوست PEPE” BRETT در بین ارزهای دیجیتال با بدترین عملکرد امروزی قرار دارد.
  • Dogwifhat (WIF)، Mog Coin (MOG) علیرغم شروع دردناک هفته برای ارزهای دیجیتال در سبز هستند.

ارزهای دیجیتال بزرگ امروز عملکرد ضعیفی دارند. نود درصد از سکه‌های میم برتر قرمز هستند و اکثریت آن‌ها ضرر دو رقمی را ثبت کرده‌اند. با این حال، دو سکه سگ از 200 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار توانستند با وجود چنین پس‌زمینه دردناکی افزایش پیدا کنند.

“بهترین دوست PEPE” BRETT در بین ارزهای دیجیتال با بدترین عملکرد امروزی قرار دارد.

امروز، 24 ژوئن 2024، Based Brett (BRETT)، یکی از بزرگترین میم کوین ها در بلاک چین Base (BASE)، 9.4 درصد کاهش یافت. بنابراین، چهارمین ارز دیجیتال با بدترین عملکرد در بین 100 ارز برتر شد. تنها توانست از Ordi (ORDI) و Notcoin (NOT) بهتر عمل کند، در حالی که Uniswap (UNI) ضررهای مشابهی را ثبت کرد.

تصویر: CoinGecko

شرکت برت (BRETT) در آستانه از دست دادن سطح ارزش بازار 1.3 میلیارد دلاری خود است. دیگر سکه های بزرگ تیت نیز امروز تحت فشار هستند.

شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) 5.2-5.3 درصد از دست دادند. در همین حال، معیار بازار برای بخش ارزهای دیجیتال امروز 4 درصد است.

Dogecoin (DOGE) 4.1٪ کاهش یافته است، در حالی که سایر ارزهای دیجیتال برتر Bonk (BONK) و Floki (FLOKI) نیز در قرمز اما کمی بالاتر از میانگین بازار هستند.

طبق داده‌های CoinGecko، بخش کریپتو میم در 24 ساعت گذشته در مجموع 5 درصد از دست داده است.

Dogwifhat (WIF)، Mog Coin (MOG) علیرغم شروع دردناک هفته برای ارزهای دیجیتال در سبز هستند.

در همان زمان، دو سکه اصلی علیرغم خصومت در بازار توانستند سودهای اندکی را ثبت کنند. Dogwifhat (WIF)، یکی از ارزهای دیجیتال میم سولانا، 1.1 درصد افزایش یافت، در حالی که Mog Coin (MOG) در اتریوم (ETH) و Base (BASE) 4 درصد افزایش یافت.

در حالی که بیش از 300 میلیون دلار در موقعیت های فروش کوتاه و بلند در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل انحلال در 24 ساعت گذشته از بین رفته است، میم کوین ها از جمله مواردی هستند که بدترین آسیب را از این نزول می گیرند.

بر اساس داده‌های CoinGlass، سرمایه‌گذاران DOGE و PEPE بیش از 7.5 میلیون دلار ضرر کردند، در حالی که ConstitutionDAO (PEOPLE) و Dogwifhat (WIF) نیز در میان 10 ارز رمزپایه‌ای هستند که بیشترین آسیب را دیده‌اند.

در حالی که بیت کوین (BTC) 4.8 درصد کاهش یافته است، اتریوم (ETH) میلیون دلار چند میلیارد دلاری خود را از دست می دهد. Gox به دلیل اخبار مربوط به طرح جبران خسارت و تنش های ژئوپلیتیکی 5.5 درصد از دست داد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید