برترین مشارکت کننده اتریوم با اعلام هزینه گاز غیرمنتظره، یک چرخش حماسی انجام می دهد


هیدن آدامز، موسس و مدیر عامل Uniswap Labs، اخیراً بیانیه‌ای شگفت‌انگیز در مورد کارمزد تراکنش‌ها در شبکه ETH ارائه کرده است. آدامز که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز اتریوم را اداره می کند، توضیح داد که کاربران هرگز نباید نگران «هزینه گاز» باشند. این بینش غیرمنتظره بعد جدیدی به بحث جاری در مورد هزینه های بالای تراکنش اتریوم اضافه کرد.

مرتبط با

بیانیه آدامز در بحبوحه بحث های داغ در مورد هزینه های مربوط به تراکنش های اتریوم بیان می شود. اخیرا، هنرمند ایگی آزالیا در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و نحوه استفاده از هزینه های گاز را زیر سوال برد و نسبت به تأثیر آنها ابراز تردید کرد. اگرچه آزالیا فرض می‌کرد که تمام هزینه‌ها مستقیماً به نفع بنیانگذاران اتریوم است، نظرات او بار دیگر موضوع هزینه‌های بالای تراکنش را برجسته کرد.

بحث در مورد هزینه های گاز اتریوم با ظهور Solana، یک بلاک چین که به دلیل هزینه های پایین تراکنش شناخته می شود، تشدید شد. عملکرد اخیر سولانا باعث شده است که برخی در مورد آینده بلاک چین و توانایی آن برای رقابت با جایگزین های مقرون به صرفه تر گمانه زنی کنند.

مرتبط با

توسعه دهندگان برجسته اتریوم، از جمله بنیانگذار ویتالیک بوترین، مدتی است که به موضوع هزینه گاز پرداخته اند. ماه گذشته، بوترین EIP-7706 را معرفی کرد، پیشنهادی با هدف بهینه سازی داده های تماس تراکنش و کاهش مصرف گاز. این پیشنهاد شامل نوع جدیدی از گاز است که به طور خاص برای تراکنش های داده تماس، با هدف ایجاد بازار کارمزد مجزا و مقرون به صرفه تر کردن داده های تماس است.

""
منبع: دفی لاما

طبق گفته های آدامز، Uniswap با به دست آوردن مجموع بیش از 3.64 میلیارد دلار کمیسیون تا به امروز به موفقیت خود ادامه داده است. Uniswap تنها در 24 ساعت گذشته 1.62 میلیون دلار و در ماه گذشته 65.95 میلیون دلار کارمزد جمع آوری کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید