هشدار مشکلات کیف پول Dogecoin (DOGE) پس از اکسپلویت: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بهترین کیف پول Dogecoin MyDoge توضیح می دهد که چگونه توانسته است از تلاش اخیر هک در X (توئیتر سابق) جلوگیری کند. همچنین به کاربران در مورد اقدامات پیشگیرانه ای که برای ایمن ماندن باید انجام دهند هشدار می دهد.

بر اساس بیانیه منتشر شده در X، کیف پول MyDoge تلاش غیرمجاز برای کنترل حساب X توسط بازیگران بد شناسایی شد.

MyDoge Wallet حادثه‌ای را گزارش می‌کند که در آن یک هکر توانست با استفاده از «Delegate Access» پیام‌هایی را به حساب X ارسال کند که در طول حمله قبلی اضافه شده بود و در تمام مدت شناسایی نشد. پس از پی بردن به این موضوع بلافاصله برای اصلاح وضعیت اقدام کرد.

خبر خوب این است که MyDoge Wallet اعلام کرد که کنترل حساب X را دوباره به دست گرفته، بازیگر مخرب را حذف کرده و X را از وضعیت مطلع کرده است. این حادثه زنگ خطر را به صدا درآورد و کاربران را به احتیاط تشویق کرد.

در همین راستا، MyDoge Wallet هشداری به جامعه Dogecoin و همچنین جامعه عمومی رمزارزها در مورد نحوه ایمن سازی حساب های X خود صادر کرده است و از همه می خواهد تا برای هرگونه فعالیت مشکوک، بخش «Authorize Access» را در تنظیمات X بررسی کنند.

لازم به ذکر است که چند هفته پیش حساب رسمی X MyDoge از جمله حساب‌های مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل و سایر کارکنان کلیدی MyDoge در معرض خطر قرار گرفت.

بنابراین، حرکت سریع و محتاطانه MyDoge Wallet در خنثی کردن این آخرین تلاش هک، قابل ستایش است.

در زمان نوشتن این مقاله، DOGE با 0.90 درصد افزایش به 0.081 دلار در 24 ساعت گذشته رسید. علییک تحلیلگر کریپتو گزارش داد که شبکه Dogecoin رشد چشمگیری را تجربه کرده است و آدرس‌های جدید در هفته گذشته 1100 درصد افزایش یافته است.

رکوردشکنی 247240 آدرس جدید DOGE در 29 ژانویه ایجاد شد که به بالاترین حد خود رسید. علی فکر می کند که روند صعودی مداوم در گسترش شبکه به زودی تأثیر مثبتی بر قیمت های DOGE خواهد داشت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید