تحلیلگر برجسته پیش بینی صعودی عظیم برای پولکادوت (DOT) دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل ون د پوپ، یکی از تحلیلگران پیشرو در دنیای رمزنگاری، حرکت صعودی قیمت توکن بومی پولکادوت، DOT را پیش‌بینی می‌کند. اظهارات این تحلیلگر در بحبوحه افزایش اخیر در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال بیان می شود.

Polkadot روند صعودی اتریوم را دنبال خواهد کرد

تحلیلگر با تحلیل آخرین داده‌های Tradingview می‌گوید که Polkadot به‌زودی با پیروی از روند صعودی اتریوم حرکت‌های بزرگی را نشان خواهد داد.

مرتبط با

این بدان معناست که پولکادوت پتانسیل بهره مندی از اکوسیستم رو به رشد اتریوم را دارد. توجه داشته باشید که Polkadot و Ethereum پلتفرم های مکمل یکدیگر هستند و بنابراین سرمایه گذاران مشترکی دارند. بنابراین، تغییر در قیمت یکی ممکن است بر دیگری تأثیر بگذارد.

این تحلیلگر می گوید ارزش فعلی پولکادوت در مقایسه با اتریوم بسیار پایین است. با این حال، Van de Poppe معتقد است که قیمت Polkadot جا برای رشد قابل توجهی دارد.

توسعه قابل توجهی در اکوسیستم پولکادوت پیش بینی می کند. اساساً، این ممکن است شامل پروژه‌ها، عملکردها یا حتی مشارکت‌های جدید باشد.

در کمال تعجب، Polkadot اخیراً ارتقاء قابل توجهی را برای پلتفرم خود راه اندازی کرده است. آخرین نسخه، به نام «پشتیبانی ناهمزمان»، با هدف بهینه‌سازی نحوه تأیید بلوک‌های پاراچین توسط زنجیره رله انجام می‌شود.

مقایسه حرکت سهموی DOT به اتریوم

در زمان انتشار، DOT با 4 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 6.36 دلار معامله شد. حجم معاملات با افزایش باورنکردنی 28.7 درصدی به 233 میلیون دلار رسید و ارزش بازار به 9 میلیارد دلار رسید.

مرتبط با

از منظر فنی، DOT با این واگرایی نوسانگر عالی (AO) در بازه زمانی روزانه، یک معکوس صعودی قوی ایجاد می کند. بر این اساس، برخی از تحلیلگران ادعا می کنند که احتمال بازگشت سطح مقاومت 7.8 دلار برای DOT وجود دارد.

در همین حال، قیمت اتریوم از نوسانات کوتاه‌مدت در بازار ارزهای دیجیتال در روز پنجشنبه بهبود یافت و به بالای ۳۴۰۰ دلار رسید. یکی از تحلیلگران بازار ادعا می کند که حرکت اخیر اتریوم با الگوهای تاریخی مطابقت دارد و قیمت هدف آلتکوین را حدود 7500 دلار پیش بینی می کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید