جشنواره نهنگ Toncoin (TON) با 1.72 میلیون حجم ادامه دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رشد تون کوین در بازار ارزهای دیجیتال قابل توجه بوده است. با این حال، به نظر نمی رسد که در نزدیکی مقادیر قیمت فعلی باقی بماند. اما حجم روی زنجیره نشان می دهد که بازیگران بزرگ در حال عقب نشینی هستند و آماده هستند تا TON را بیشتر فشار دهند.

در شکل فعلی، پویایی بازار Toncoin را می توان به لطف داده های زنجیره ای بهتر درک کرد. در هفته گذشته نوسان قابل توجهی در تعداد معاملات بزرگ وجود داشت و در 23 ژوئن به اوج 32 تراکنش رسید.

TONUSDT
نمودار TON/USDT توسط TradingView

این نوسان نشان دهنده افزایش فعالیت و علاقه نهنگ ها یا سرمایه گذاران بزرگ است. این تراکنش های کلان نیز حجم نسبتا بالایی داشتند. در 27 ژوئن، حجم به 172 میلیون تن رسید که نشان دهنده افزایش قابل توجه تون کوین در بین سرمایه گذاران بزرگ است.

این فعالیت، که اغلب قبل از تغییرات عمده قیمت انجام می شود، نشان می دهد که نهنگ ها برای یک رالی بالقوه آماده می شوند. همانطور که نمودار قیمت نشان می‌دهد، میانگین‌های متحرک باعث شده تا Toncoin به طور پیوسته رشد کند. یک روند صعودی مشخص در میانگین‌های متحرک 50 روزه، 100 روزه و 200 روزه وجود دارد که نشان‌دهنده ادامه حرکت صعودی است.

مرتبط با

قیمت در حال حاضر حدود 7.50 دلار است، در حالی که 8.00 دلار نشان دهنده سطح مقاومت مهم بعدی است. یک معیار مهم دیگر، شاخص قدرت نسبی یا RSI است. علامت 57 خنثی جایی است که در حال حاضر در آن قرار دارد. با توجه به اینکه نه بیش از حد خرید شده و نه بیش از حد فروخته می شود، به طور ضمنی گفته می شود که Toncoin فضایی برای رشد دارد.

اگر RSI به سطح 70 نزدیک شود، روند صعودی ممکن است تایید شود و افزایش قیمت ممکن است تشویق شود. از منظر بنیادی، Ton پیشرو در فناوری بلاک چین است و اکنون بسیاری از توسعه دهندگان جدید را به اکوسیستم پر رونق تحت حمایت یکی از بزرگترین برنامه های پیام رسانی در سطح جهان جذب می کند. بنابراین، آیا TON می تواند با غول های ارزهای دیجیتال مانند Solana یا Ethereum رقابت کند؟ فقط زمان می تواند بگوید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید