Toncoin (TON) 376٪ در فعالیت نهنگ افزایش می یابد. چه خبر است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت چشمگیر، نهنگ های Toncoin (TON) اخیراً فعالیت خود را افزایش داده اند. با توجه به داده‌های زنجیره‌ای، فعالیت نهنگ‌ها برای Toncoin به میزان قابل توجه 376 درصد افزایش یافته است زیرا بازار به نظر می‌رسد پس از شروع هفته با نرخ نزولی بهبود یابد.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، Toncoin (TON)، یک ارز دیجیتال وابسته به پلتفرم محبوب تلگرام، شاهد افزایش قابل‌توجهی در حجم معاملات عمده بوده است، معیاری که فعالیت نهنگ‌ها را نشان می‌دهد، در ۲۴ ساعت گذشته. این افزایش که با 376 درصد اندازه گیری شد، در زمانی رخ داد که Toncoin با کاهش قیمت مواجه بود.

به بلوک
نمودار روزانه TON/USD، با حسن نیت: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، TON به کاهش دو روزه خود ادامه داد و در 24 ساعت گذشته با 2.53 درصد کاهش به 6.90 دلار رسید. در همین حال، حجم معاملات عمده Toncoin به 1.74 میلیون تن یا 12.42 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته رسید که نشان دهنده افزایش 376 درصدی است.

آیا Toncoin آماده بازیابی است؟

پس از رالی عظیمی که باعث شد Toncoin در 15 ژوئن به بالاترین رقم تاریخ 8.24 دلار برسد، گاوها ممکن است قبل از حرکت بزرگ بعدی کمی نفس بکشند. اندیکاتور MVRV Santiment امکان تثبیت یا معاملات محدوده را برای Toncoin در کوتاه مدت نشان می دهد. نسبت MVRV با مقایسه ارزش بازار یک دارایی کریپتو با ارزش تحقق یافته آن، بینشی در مورد میانگین بازده سرمایه گذاران فراهم می کند.

مرتبط با

MVRV کمتر 30 روزه نشان می دهد که دارایی کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است برای افزایش قیمت کوتاه مدت آماده باشد، در حالی که نسبت بالاتر نشان دهنده ارزش بیش از حد و پتانسیل برای اصلاح قیمت است.

به گفته Santiment، Toncoin در حال حاضر یک MVRV 30 روزه 0.6-٪ را نشان می دهد که خنثی در نظر گرفته می شود. این بی‌طرفی در نسبت MVRV به این معنی است که ارزش بازار Toncoin با ارزش تحقق‌یافته آن مطابقت دارد و نشان می‌دهد که دارایی در این مرحله نه بیش از حد ارزش‌گذاری شده و نه کمتر از ارزش‌گذاری شده است.

در چنین سناریویی، احتمال جهش کوتاه مدت نامشخص است و باعث می شود سرمایه گذاران به دنبال سیگنال های دیگری برای هدایت تصمیمات تجاری خود باشند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید