با ورود خرس‌ها به بازار کریپتو، تون‌کوین (TON) 257 درصد در فعالیت‌های نهنگ افزایش یافت


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Toncoin (TON) افزایش قابل توجه 257٪ در حجم معاملات عمده را تجربه کرد که نشان دهنده فعالیت قابل توجه نهنگ ها است. این افزایش در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار کریپتو با انحلال ۳۲۱ میلیون دلاری با کاهش مواجه است.

حجم معاملات زیاد اغلب با نهنگ‌های ارز دیجیتال (سرمایه‌گذارانی که مقادیر قابل‌توجهی از ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند) مرتبط است، نشان می‌دهد که این بازیگران بزرگ ممکن است علی‌رغم روند منفی کلی بازار، فعالانه تون‌کوین را بفروشند یا بخرند.

به بلوک
حجم معاملات بزرگ، با حسن نیت: IntoTheBlock

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، حجم معاملات عمده Toncoin در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۷.۶۵ درصد افزایش یافته و به ۷.۵۸ میلیون دلار یا ۹۶۲،۲۷۰ تن ارز دیجیتال رسیده است.

مرتبط با

بازار کریپتو تحت تاثیر موجی از فشار فروش قرار گرفت که منجر به فروش قابل توجهی در دارایی های دیجیتال مختلف شد. Toncoin نیز از این قاعده مستثنی نبود و در حال حاضر با قیمت 7.10 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 9.16 درصد کاهش داشته است. این توکن نیز در هفت روز گذشته 7.68 درصد کاهش یافته است.

چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است چندین عامل بالقوه منجر به افزایش فعالیت نهنگ در Toncoin وجود داشته باشد. نهنگ ها ممکن است به صورت استراتژیک TON را در انتظار افزایش قیمت یا تحولات آتی در اکوسیستم Toncoin جمع کنند.

اخبار مثبت یا پیشرفت‌های فناوری آتی در مورد تون‌کوین می‌تواند منجر به افزایش علاقه و تراکنش‌های بزرگ شود زیرا نهنگ‌ها خودشان را مطرح می‌کنند.

مرتبط با

ماه گذشته، پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، ارز “ستارگان” مرتبط با TON را معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد کالاها و خدمات دیجیتال را از طریق برنامه های میکرو تلگرام در یک اقتصاد دارای پشتوانه رمزنگاری خریداری کنند.

توسعه دهندگان اپلیکیشن مینی تلگرام اکنون می توانند کالاها و خدمات دیجیتالی را در ازای Stars بفروشند که می توانند به Toncoin تبدیل شوند.

توکن TON با ارزش 17.5 میلیارد دلار در حال حاضر هشتمین ارز دیجیتال با ارزش بازار است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید