5 ژوئن پیش بینی قیمت Toncoin (TON).


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، این کاهش مدت زیادی دوام نیاورد زیرا بیشتر ارزهای دیجیتال در منطقه سبز بودند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

تن/دلار آمریکا

قیمت Toncoin (TON) در 24 ساعت گذشته 4.95 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود افزایش امروز، نرخ TON در نزدیکی حمایت محلی در 7.22 دلار معامله می شود. اگر تا پایان روز برگشت صورت نگیرد، این احتمال وجود دارد که شاهد کاهش و سپس حرکت به سمت 7 دلار باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، خرس ها نیز بر گاو نر تسلط دارند. اگر نوار روزانه در حدود قیمت های فعلی بسته شود، این اصلاح می تواند تا پایان هفته به سمت منطقه 7 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، نرخ بهره در وسط یک کانال گسترده قرار دارد، به این معنی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

مرتبط با

بنابراین حجم کاهش یافت و تأیید کرد که خریداران و فروشندگان انرژی ندارند. در نتیجه، معاملات جانبی در حدود 7 دلار سناریوی محتمل‌تری است.

TON در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.2527 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید