29 ژوئن پیش بینی قیمت Toncoin (TON).


تصویر جلد گرفته شده از U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، قیمت اکثریت قریب به اتفاق ارزهای دیجیتال همچنان در حال کاهش است.

نمودار TONE CoinStats

تن/دلار آمریکا

قیمت Toncoin (TON) از دیروز 0.62٪ افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، جفت TON ممکن است یک سطح مقاومت محلی در 7651 دلار پیدا کرده باشد. اگر نوار روزانه بیش از حد از این علامت بسته شود، خرس‌ها می‌توانند به بازی بازگردند و به منطقه 7.50 دلاری کاهش پیدا کنند.

تصویر توسط نمای معاملاتی

در چارچوب زمانی روزانه، هیچ یک از طرفین غالب نیستند. قیمت در وسط یک کانال گسترده است، به این معنی که شانس کمی برای حرکت های تیز در آینده نزدیک وجود دارد.

مرتبط با

در این مورد، ادامه معاملات جانبی در منطقه 7.4-7.8 دلاری سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر توسط TradeView

تصویر مشابهی را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. حجم کم باقی می ماند و این تایید می کند که خریداران و فروشندگان انرژی ندارند. در نتیجه، سرمایه گذاران ممکن است شاهد تثبیت بین ۷ تا ۸ دلار در هفته آینده باشند.

TON در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7612 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید