قیمت Toncoin (TON) با وجود اعلام Big Tether کاهش یافت


فهرست

  • تونکوین (TON) در عرض چند دقیقه 12 درصد از دست داد: ناامیدی؟
  • USDT تتر در TON آغاز شد، استیبل کوین های بیشتری در راه است

اندکی پس از پایان سخنرانی پاول دوروف در TOKEN2049 در دبی، تون کوین (TON)، ارز دیجیتال زیربنایی پیام رسان تلگرام، به رالی هفت هفته ای تماشایی خود پایان داد.

تونکوین (TON) در عرض چند دقیقه 12 درصد از دست داد: ناامیدی؟

Toncoin (TON)، یک آلتکوین مرتبط با تلگرام، در مدت کوتاهی در صرافی‌های اصلی به شدت از ۷.۲ دلار به ۶.۳ دلار کاهش یافت. به این ترتیب آلت کوین بیش از حد به رالی سه رقمی خود پایان داد و در کمتر از 30 دقیقه 12.5 درصد از ارزش خود را از دست داد.

تصویر: CoinMarketCap

این کاهش 1.14 میلیون دلار در موقعیت های خرید TON/USDT در پلتفرم های آتی را از بین برد. قیمت تن از زمان شروع رشد خود در اواخر فوریه 141 درصد افزایش یافته است.

این ارز دیجیتال با وجود اعلام بزرگ پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، از کار افتاد. تلگرام برنامه هایی را برای معرفی مجدد استیکرها، ایموجی ها و NFT ها و فعال کردن امکان ارسال نکات، همه در بلاک چین TON به اشتراک گذاشته است.

علاوه بر این، پائولو آردوینو تتر اعلام کرد که تتر دلار آمریکا (USDT)، بزرگترین استیبل کوین جهان، روی ریل های TON راه اندازی خواهد شد.

قبل از اعلام TOKEN2049، پاول دوروف مصاحبه بسیار نادر خود را با مفسر سیاسی محافظه‌کار آمریکایی تاکر کارلسون منتشر کرد. با این حال، سخنرانی که مشتاقانه منتظر آن بودیم، تبدیل به یک موضوع “شایعه بخر – خبر را بفروش” بود.

USDT تتر در TON آغاز شد، استیبل کوین های بیشتری در راه است

با توجه به ردیاب “Transparency” شرکت Tether Limited، تتر دلار آمریکا (USDT) به TON با سرمایه اولیه 10,000,000 دلار منتشر خواهد شد.

برای ارائه زمینه، کمتر از 0.01٪ از کل ارزش بازار USDT تتر خواهد بود که در مسیر رسیدن به رکورد 110 میلیارد دلاری دیگر قرار دارد.

علاوه بر این، در کنار راه‌اندازی USDT، صفحه Tether Transparency نیز قصد انتشار استیبل کوین‌های XAUT، EURT، CNHT و MXNT را در TON نشان می‌دهد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید