Toncoin (TON) بیت کوین را جذب می کند، تراکنش ها پارابولیک می شوند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دارایی دیجیتال بومی شبکه باز Toncoin (TON) در حال رقابت با تسلط بیت کوین (BTC) با حرکات سهموی در یک معیار کلیدی روی زنجیره است. در 24 ساعت گذشته، قیمت TON به 7.24 دلار معامله شد که 5.3 درصد افزایش یافت.

Toncoin با بیت کوین رقابت می کند

پلتفرم برجسته تجزیه و تحلیل داده CryptoQuant می گوید حجم انتقال برای TON از 5 تا 10 میلیارد دلار متغیر است.

برای در نظر گرفتن این موضوع، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، میانگین حجم انتقال روزانه تقریباً 50 میلیارد دلار دارد. این بدان معنی است که TON تقریباً 10٪ از ظرفیت بیت کوین را جذب می کند. این یک دستاورد قابل توجه برای پروژه ای است که تنها چهار سال پیش شروع شده است.

مرتبط با

علاوه بر این، TON شاهد افزایش مداوم تعداد مالکان خود است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که تعداد دارندگان توکن در سال گذشته 10 برابر شده است و از 2.9 میلیون به 32 میلیون فعلی رسیده است. این افزایش در پذیرش نشان دهنده علاقه رو به رشد به اکوسیستم TON و کاربردهای بالقوه آن است.

علاوه بر این، بلاک چین TON شاهد افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران بزرگ بوده است که عموماً به نام نهنگ‌ها شناخته می‌شوند. طبق گزارش قبلی U.Today، فعالیت نهنگ ها نسبت به Toncoin تا 376٪ افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار TON به 17.7 میلیارد دلار افزایش یافته است و ارزش 14 میلیارد دلاری Cardano (ADA) را تحت الشعاع قرار داده است.

عوامل احتمالی باعث افزایش پذیرش TON می شود

توسعه برنامه ها و عملکردهای ساخته شده بر روی بلاک چین TON می تواند عامل مهمی برای تسریع رشد آن باشد. TON در حال حاضر میزبان بیش از 650 برنامه غیرمتمرکز (dApps) در انواع مختلف است. اپلیکیشن‌های “Earn by Tap” مانند Notcoin (NOT)، TapSwap و Hamster Kombat (HAMSTER) موفقیت چشمگیری داشته‌اند و علاقه به آن را در بازار افزایش داده‌اند.

مرتبط با

علاوه بر این، TON ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند سرعت تراکنش‌های سریع و کارمزدهای کم را ارائه می‌کند که ممکن است کاربران را به پلتفرم جذب کند. همانطور که بازار کریپتو به تکامل خود ادامه می‌دهد، موفقیت بلندمدت Toncoin در توانایی آن برای حفظ سطوح پشتیبانی حیاتی نهفته است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید