Toncoin (TON) به نقطه عطف اصلی 32 میلیون رسید


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رشد انفجاری Toncoin ادامه دارد، اما نه از نظر قیمت. بر اساس آخرین داده های زنجیره ای TON، تعداد کاربران فعال در شبکه از 32 میلیون کاربر فراتر رفته است.

شاید تنها ارز رمزنگاری شده در بین 10 ارز برتر که پشتیبانی قابل توجهی از برنامه تلگرام دریافت می کند، تون کوین باشد که آن را در بازار شلوغ ارزهای دیجیتال متمایز کرده است. چشم انداز صعودی Toncoin به شدت توسط اکوسیستم منحصر به فرد تلگرام، یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسانی در سراسر جهان، پشتیبانی می شود.

نمودار TONUSDT
نمودار TON/USDT از TradingView

نمودار قیمت Toncoin (TON) توسط چندین میانگین متحرک کلیدی پشتیبانی می شود که روند صعودی واضحی را نشان می دهد. میانگین متحرک 26 روزه، 50 روزه و 200 روزه نشان دهنده یک روند صعودی پایدار است. TON در حال حاضر با قیمت 7.73 دلار معامله می شود که 7.36 دلار و 7 دلار به عنوان سطوح پشتیبانی عمل می کنند. قیمت تن با وجود نوسانات بازار به آرامی در حال افزایش است.

مرتبط با

نمایه حجمی علاوه بر افزایش تعداد کاربران فعال، فعالیت تجاری پایدار را نشان می دهد. ثبات این حجم نشان می دهد که برای رشد بلندمدت TON به علاقه مستمر نیاز است. شاخص قدرت نسبی در حدود 58 است، با TON در قلمرو خنثی و اتاق افزایش قبل از خرید بیش از حد است.

ادغام Toncoin و Telegram یک مزیت اساسی مهم است. تون کوین به لطف زیرساخت تلگرام و پایگاه کاربری بزرگ، پلتفرمی برای استفاده و کاربرد گسترده دارد.

به لطف این ادغام، Toncoin دیگر یک ارز دیجیتال معمولی نیست و به یک اکوسیستم بزرگتر و تثبیت شده می پیوندد. آخرین نقطه عطف رسیدن به 32 میلیون کاربر فعال نشان می دهد که چگونه مردم علاقه و اعتماد بیشتری به Toncoin پیدا می کنند. افزایش تعداد کاربران نشانه‌ای از پتانسیل بلندمدت TON است، زیرا پایگاه کاربر بزرگ‌تر معمولاً منجر به افزایش تقاضا و ثبات محصول می‌شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید