Toncoin (TON) با تراکنش‌های غیرمعمول نهنگ می‌لغزد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تون‌کوین (TON) سرعت شمارش تراکنش‌های نهنگ را تنظیم می‌کند، زیرا بازار تلاش می‌کند تا تعادلی بین ارزهای رمزپایه‌ای که روند نزولی دارند و ارزهای رمزپایه‌ای که شتاب صعودی را حفظ می‌کنند ایجاد کند. Toncoin در سمت دوم کریدور قرار دارد و از ابتدای سال جاری شتاب خود را افزایش داده است.

مرتبط با

راستی بر اساس به‌روزرسانی‌های علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار، تراکنش‌های نهنگ Toncoin در یک روز بیش از ۲۳۷ درصد افزایش یافت. طبق تعریف، IntoTheBlock اشاره کرد، تراکنش‌های نهنگ، تراکنش‌هایی هستند که ارزش آن‌ها 100000 دلار یا بیشتر است. همانطور که در نمودارهای به اشتراک گذاشته شده توسط مارتینز مشاهده می شود، تراکنش های نهنگ Toncoin از کمترین 5 تراکنش در هفته گذشته به 27 تراکنش تا 3 ژوئن افزایش یافته است.

عملیات نهنگ راهی برای تغییر روایت در مورد قیمت یک ارز دیجیتال خاص وجود دارد. با انباشت بیشتر، عرضه ارز دیجیتال در گردش کاهش می یابد و باعث ایجاد یک بحران بزرگ می شود که در صورت همراه شدن با تقاضای ثابت، می تواند قیمت سکه را حتی بیشتر کند.

در زمان نگارش مقاله، TON، توکن اصلی Toncoin، در 24 ساعت گذشته با 2.76 درصد افزایش به 6.79 دلار رسیده است. روند جالبی در اکوسیستم Toncoin مشاهده شده است که نقش نهنگ های TON را در افزایش قیمت بیشتر برجسته می کند. حجم معاملات روزانه بیش از 58 درصد کاهش یافت و به 208,461,709 دلار رسید.

مرتبط با

یکی از عوامل کلیدی تراکنش نهنگ TON، حرکت بازار حول نماد هیجان انگیز Notcoin (NOT) است که در ماه می در شبکه باز راه اندازی شد. سکه نیست این شرکت در تلاش است تا جایگاهی برای خود به عنوان یک میم کوین و یک بازی win-2 (P2E) ایجاد کند که آن را به بالاترین قیمت 0.02896 دلاری (ATH) و رشد بیش از 201 درصدی رسانده است. دوره هفت روز گذشته

تونکوین در بین 10 سکه برتر که به آلتکوین ها می پیوندند، با حفظ شیبا اینو (SHIB) باقی می ماند. خارج از 10 نفر برتر.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید