Toncoin (TON) با افزایش 245٪ تراکنش های عظیم، سود 100٪ را نشان می دهد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Toncoin (TON) در حال حاضر در صنعت هیجانی ایجاد می کند زیرا در زمان نگارش این مقاله به بالاترین رکورد جدید تاریخ 8.04 دلار (ATH) رسیده است. این افزایش ATH به دنبال افزایش 6.42 درصدی ثبت شده در 24 ساعت گذشته و رشد بیش از 7 درصدی در هفته گذشته است.

معیار سودآوری تون کوین

رشد هیجان انگیز Toncoin جایگاه آن را به عنوان نهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تثبیت کرده است. بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال IntoTheBlock (ITB) بزرگترین ذینفع این رالی 21490 آدرس کیف پول Toncoin است که همه آنها در حال حاضر سود دارند.

مرتبط با

سفرهای Toncoin از ابتدای سال شاهد رشد ثابتی بوده است. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، این ارز رمزنگاری شده برای مدت کوتاهی XRP را معکوس کرد که عملکردی نادر بود. محبوبیت Toncoin ارتباط نزدیکی با ارتباط آن با اپلیکیشن پیام‌رسان اجتماعی در حال رشد تلگرام دارد.

علاوه بر اقدامات نهنگ‌های TON که تراکنش‌های آن‌ها در 24 ساعت 245 درصد افزایش یافت، شبکه باز (TON) که میزبان تون‌کوین است، میزبان پروژه‌های کاربر محور مختلف مانند Notcoin و Hamster Kombat نیز بود. این پروژه‌ها به‌عنوان بازی‌های Play-2-Ear (P2E) طراحی شده‌اند که مزیت‌های زیادی از نظر انگیزه کاربر ارائه می‌کنند.

دسترسی به این بازی ها و جوایز وعده داده شده به TON نیاز دارد، بنابراین با ایجاد تقاضای گسترده برای ارز دیجیتال، به ستاره شدن آن کمک می کند.

آینده Toncoin چیست؟

Toncoin که در بین 10 ارز دیجیتال برتر قرار دارد، در حال حاضر در رادار بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران قرار دارد و بسیاری از آنها می پرسند که چه اتفاقی می تواند بیفتد زیرا به طور موثر در حالت کشف قیمت است.

مرتبط با

تلگرام پیش‌بینی رشد گسترده‌ای دارد که نشان می‌دهد به زودی می‌تواند از یک میلیارد کاربر فراتر رود. همانطور که این پلتفرم رشد می کند، سایر پروژه های Web3 ممکن است مایل باشند که ریسک توسعه روی پلتفرم را بپذیرند و به طور مستمر تقاضای TON را افزایش دهند.

بر اساس چشم انداز فعلی، قیمت 10 دلار برای TON را نمی توان در میان مدت و بلند مدت رد کرد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید