تونکوین 306٪ در فعالیت نهنگ افزایش می یابد زیرا TON بهتر از XRP است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، Toncoin (TON) باعث افزایش خیره کننده 306٪ در حجم معاملات شد که نشان دهنده فعالیت عظیم نهنگ ها است.

در 24 ساعت گذشته، TON شاهد افزایش 306.05 درصدی در حجم معاملات عمده بود و به 9.7 میلیون دلار یا 1.3 میلیون تن رسید. افزایش اخیر در تراکنش‌های بزرگ شامل Toncoin، با تراکنش‌های فردی بیش از 100000 دلار، نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ ممکن است موقعیت خود را مجدداً تنظیم کنند.

حجم معاملات بزرگ به طور کلی ایده ای از کل مبلغی را که نهنگ ها و بازیکنان سازمانی در یک روز معین معامله می کنند ارائه می دهد. افزایش زیاد در حجم معاملات ممکن است نشان دهنده سطوح بالای خرید یا فروش در میان بازیگران نهادی باشد.

مرتبط با

در اخبار مرتبط، صرافی پیشرو ارز دیجیتال ژاپن OKcoinJapan اخیراً فهرست TON را اعلام کرد و حضور خود را در قاره آسیا افزایش داد.

Toncoin از XRP پیروی می کند

در چند ماه گذشته، ارزش بازار TON از سایر ارزهای دیجیتال پیشی گرفته و از نظر ارزش بازار وارد 10 ارز دیجیتال برتر شده است.

CoinMarketCap
رتبه بندی بازار کریپتو، با حسن نیت: CoinMarketCap

در حال حاضر، Toncoin از نظر ارزش بازار دقیقاً از XRP عقب مانده است که نشان دهنده احتمال رتبه بندی مجدد ارزهای دیجیتال برتر است.

بر اساس داده های CoinMarketCap، XRP همچنان در صدر قرار دارد، اما روند رشد فعلی Toncoin نشان می دهد که ممکن است به زودی موقعیت XRP را به چالش بکشد. طبق آخرین ارقام، ارزش بازار Toncoin کمتر از XRP جامد باقی مانده است.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار Toncoin 18.43 میلیارد دلار بود که آن را به هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر رتبه بندی بازار تبدیل کرد. XRP با ارزش بازار 26.02 میلیارد دلار در میان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، Toncoin در 24 ساعت گذشته با 2.10 درصد کاهش به 7.48 دلار رسیده است، اما در هفته 9 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید