کاوش TON Layer 2 با Polygon CDK: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه باز (TON) در حال بررسی راه‌اندازی راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای اتصال به اکوسیستم در حال رشد است. در پلتفرم رسانه اجتماعی X تایید شده است که TON Application Chain (TAC) راه حل L2 را به عنوان یک موتور مجهز به zk خواهد ساخت.

TONE و لایه 2: مزایا

TON خود یکی از پیشرفته ترین شبکه های تکنولوژیکی در صنعت محسوب می شود. پروتکل قصد دارد این را در موتور لایه 2 پیشنهادی تکرار کند. TON تمهیداتی را برای استفاده از کیت توسعه زنجیره چند ضلعی (CDK) برای طراحی راه حل L2 انجام داده است.

مرتبط با

Toncoin (TON) برای رسیدن به بیت کوین تلاش می کند، تراکنش ها سهموی می شوند

همانطور که مشخص شد، پروتکل لایه 2 مورد بحث به AggLayer متصل می شود و قابلیت همکاری یکپارچه و نقدینگی یکپارچه را برای اکوسیستم بلاک چین گسترده تر TON فراهم می کند.

مزایای این راه حل جدید فراتر از مقیاس پذیری خواهد بود. قابلیت های جدیدی را برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) در تلگرام به ارمغان می آورد. یکی از اینها سازگاری EVM است که این dAppهای جدید از آن لذت خواهند برد. با EVM، برنامه های TON می توانند به راحتی با سایر برنامه های موجود در اکوسیستم اتریوم ادغام شوند.

اتصال TON-Ethereum به عنوان بلاک چین با بیشترین نقدینگی بازار برای DeFi، بهترین های هر دو دنیا را بدون اجبار مبادلات ناسالم به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این، استقرار سازگاری EVM به TON کمک می کند تا به کاربران بیشتری در صنعت دسترسی پیدا کند.

راه جدیدی برای ارتقاء سطح با TON

TON در صنعت، به‌ویژه با بازی‌های بسیار محبوب Play-2-Earn خود، موج ایجاد کرده است. با توجه به اینکه Notcoin (NOT) و Hamster Kombat بیش از 200 میلیون کاربر فعال ماهانه دارند، TON بر این باور است که بهترین راه برای ارتقاء سطح، ایجاد زنجیره ای است که بتواند به این بازی ها در مقیاس بزرگ کمک کند.

مرتبط با

XRP معکوس شده توسط TON

ارز بومی این اکوسیستم، تون کوین (TON)، تا کنون حرکت مثبتی را نشان داده است. این ارز در حال حاضر با 0.84 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 7.33 دلار معامله می شود. با افشای جزئیات بیشتر به زودی، TON ممکن است نسبت به اوج های قبلی صعود بیشتری داشته باشد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید