سکه NOT Blockchain TON در 7 روز گذشته 400٪ افزایش یافته است: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین TON یکی از آرام‌ترین و سریع‌ترین بخش‌های صنعت ارزهای دیجیتال در حال رشد است. برخی از سکه های آن، مانند NOT coin، به شدت افزایش یافت و در عرض هفت روز 400 درصد افزایش یافت. این نشان می دهد که تمام حرکت ها در شبکه های اتریوم یا سولانا انجام نمی شود.

Notcoin به دلیل افزایش قابل توجه قیمت در کانون توجه قرار گرفته است. ارزش سکه در هفت روز گذشته بیش از 400 درصد افزایش یافته است. چیزهای زیادی به این افزایش کمک می کند. یکی از این موارد افزایش علاقه به نهنگ ها است.

سود محقق نشده 862000 دلاری از سکه NOT توسط چنین نهنگی تضمین شد. این نهنگ 50550 تن یا 278000 دلار سرمایه گذاری کرد تا 46.4 میلیارد اسکناس را قبل از عرضه سکه به دست آورد. سرمایه گذاری اولیه با افزایش ارزش NOTE بازده قابل توجهی را به همراه داشت.

در 21 می، نهنگ 46.4 میلیارد NOT پیچیده شده (wNOTs) را به 46.4 میلیون NOT تبدیل کرد. واضح است که سرمایه گذاری زودهنگام و عاقلانه در ارزهای دیجیتال نوظهور به دلیل سود قابل توجهی که از برگزاری این سرمایه گذاری به دست می آید، دارای پتانسیل بالقوه است. افزایش علاقه و اعتماد به بلاک چین TON با حجم معاملات و حرکت قیمت سکه های NOT نشان داده می شود.

مرتبط با

افزایش اخیر حجم در نمودار نشان دهنده فعالیت خرید قابل توجه است که نویدبخش تغییرات قیمت در آینده است. افزایش قیمت توسط روندهای حجم پشتیبانی می شود، که نشان می دهد ممکن است علاقه بلندمدت بیشتری به توکن نسبت به یک پمپ موقت وجود داشته باشد. از نظر فنی، نمودار مجموعه ای از شمع های سبز را نشان می دهد که چندین روز سود متوالی را نشان می دهد.

از سوی دیگر، با توجه به افزایش شدید اخیر، ممکن است یک دوره عقب نشینی یا سود گیری کوچک رخ دهد. از آنجایی که این الگوها می توانند بینشی در مورد روند آینده سکه ها ارائه دهند، مهم است که آنها را از نزدیک دنبال کنید.

قسمت پایینی شاخص قدرت نسبی نمودار نشان می دهد که سکه به شرایط بیش از حد خرید نزدیک می شود که می تواند منجر به اصلاح شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید