تام لی هنوز فکر می کند بیت کوین امسال به 150000 دلار خواهد رسید


ثور ماندگار تام لی دوباره تایید کرد او در مصاحبه اخیر با CNBC هدف قیمتی 150000 دلاری خود را برای بیت کوین فاش کرد.

در اواخر ژوئن، کوه که اکنون از بین رفته است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده پس از اینکه صرافی Gox اعلام کرد که توزیع دارایی های دیجیتالی را که در پی حمله بدنام در سال 2014 از کاربرانش به سرقت رفته است، به شدت سقوط کرد.

بازپرداخت ها که انتظار می رفت از ماه جولای آغاز شود، به دلیل فشار فروش احتمالی از سوی طلبکاران، فعالان بازار را به وحشت انداخت.

با این حال، لی، کوه. گوکس به نظر نمی رسد تحت تأثیر FUD خود قرار گیرد. رئیس تحقیقات Fundstrat این حماسه چند دهه را به عنوان یک “افراد بزرگ” توصیف کرد. به گفته این تحلیلگر، اکنون این عامل نزولی دیگر معتبر نخواهد بود، که نوید خوبی برای گاوهای بیت کوین است.

مرتبط با

این تحلیلگر اکنون انتظار بهبودی “تند” در نیمه دوم سال را دارد. لی همچنین اظهار داشت که فدرال رزرو در بلندمدت از حفظ سیاست پولی فشرده خود راحت نخواهد بود.

پسندیدن گزارش شده است به گزارش U.Today، لی قبلاً پیش بینی کرده بود که به دلیل کاهش شدید تورم در ایالات متحده، بزرگترین ارز دیجیتال در اواخر سال 2024 شروع به کار خواهد کرد.

مرتبط با

لی در آخرین مصاحبه خود خاطرنشان کرد که بزرگترین ارز رمزنگاری شده تمایل دارد هر سال طی 10 روز بیشترین سود را کسب کند. در واقع، اگر 10 روز برتر را حذف کنید، بزرگترین ارز دیجیتال بازده منفی خواهد داشت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید