تام لی منطق پشت پیش بینی قیمت بیت کوین را توضیح می دهد


تام لی از Fundstrat در جریان حضور اخیر در پادکست “Odds Lots”. توضیح داد منطق پشت پیش بینی بیت کوین

لی گفت: «بیت‌کوین با سایر کلاس‌های دارایی متفاوت است، زیرا ارزش مشترکی دارد. می‌دانید، افرادی که به شبکه کمک می‌کنند از آن سود می‌برند، و این با سایر کلاس‌های دارایی متفاوت است». او توضیح داد.

لی به یاد می آورد که شرکت او برای اولین بار در سال 2017 درباره بیت کوین نوشت و بیت کوین در آن زمان حدود 1000 دلار بود. در آن زمان، Fundstrat کاغذ سفیدی منتشر کرد که در آن توضیح داد که دو متغیر اصلی وجود دارد که قیمت بیت کوین را تعیین می کند: تعداد کیف پول های فعال و فعالیت در هر کیف پول.

ما در آن زمان یک پیش بینی ساده انجام دادیم. گفتیم که اگر تعداد کیف پول ها 70 درصد افزایش یابد و فعالیت هر کیف پول تا سال 2022 طی پنج سال 40 درصد افزایش یابد، بیت کوین تا سال 2022 به 25000 دلار خواهد رسید. گفت.

مرتبط با

Permabull بیت کوین را “یک فناوری باورنکردنی” نامید، زیرا آنقدر ایمن است که در 14 سال عمرش هرگز هک نشده است. وی افزود: «هیچ یک درج در دفتر بیت کوین تقلبی نیست.

با این حال، بیش از 80 درصد از حرکات قیمت بیت کوین هنوز با فعالیت در هر کیف پول توضیح داده می شود.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayJurian Timmer از Fidelity پیشنهاد کرد که رشد ضعیف شبکه بیت‌کوین ممکن است دلیلی باشد که این ارز دیجیتال در ماه‌های اخیر به بالاترین حد خود نرسیده است.

بر اساس داده‌های CoinGecko، روز دوشنبه، پادشاه کریپتو برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به زیر سطح 60000 دلار سقوط کرد و به پایین‌ترین حد روزانه خود یعنی 59863 دلار رسید.

لی اخیرا دو برابر شد این در مقایسه با هدف قیمت 150000 دلاری است که او قبلاً در ژوئن اعلام کرده بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید