تام ایمر، قانونگذار طرفدار رمزارزها، نامزد جمهوری خواهان برای رئیس مجلس نمایندگان شد


مشخص نیست که آیا نماینده Emmer از حمایت کافی برای پیروزی در یک رای کامل برخوردار خواهد بود یا خیر، اما غیبت رئیس مجلس عملاً همه قوانین را از 3 اکتبر متوقف کرده است.

اعضای جمهوری خواه مجلس نمایندگان ایالات متحده تام ایمر، حامی اکثریت فعلی و رمزارزها را به عنوان نامزد خود برای رئیس مجلس بعدی انتخاب کردند.

بر اساس گزارش های متعدد به تاریخ 24 اکتبر، نماینده ایمر در رای گیری بعدی برای تعیین رئیس مجلس نمایندگان پس از یک جلسه غیرعلنی، نامزد جمهوری خواهان خواهد بود. این نماینده کنگره یکی از چندین نامزدی بود که پس از اینکه جیم جردن، نماینده جمهوری خواهان نتوانست آرای کافی برای پیروزی در انتخابات کسب کند و استیو اسکالیز، نماینده مجلس از رقابت خارج شد، مورد سنجش قرار گرفت.

در 3 اکتبر، قانونگذاران آمریکایی در مجلس نمایندگان، کرسی رئیس مجلس را خالی اعلام کردند و عملاً نماینده کوین مک کارتی را استیضاح کردند. نماینده پارلمان پاتریک مک‌هنری، قانون‌گذار طرفدار ارزهای دیجیتال که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را نیز بر عهده دارد، پس از اینکه جمهوری‌خواهان نتوانستند پشت یک نامزد واحد متحد شوند – نماینده اردن پس از سه دور انتخابات از حمایت اکثریت مجلس نمایندگان ناکام ماند، به‌عنوان رئیس موقت کار می‌کند. رای.

نماینده Emmer قصد خود را برای نامزدی برای کرسی رئیس مجلس در 20 اکتبر اعلام کرد. در صحبت با Cointelegraph در طول کنفرانس Permissionless II در ماه سپتامبر، او خود را به عنوان یک قانونگذار متبحر در زمینه فناوری معرفی کرد که کریپتو را به عنوان یک موضوع غیرحزبی در کنگره می بیند. Cointelegraph با دفتر نماینده Emmer تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

“امر چشم انداز تازه و انرژی زیادی را با شخصیت خود به ارمغان می آورد.” فوق الذکر ران هاموند، مدیر روابط دولتی انجمن بلاک چین. داشتن کسی که این فناوری‌ها را درک می‌کند، برای صنعت عالی است.»

مرتبط با: اولین موفقیت بزرگ برای دو قبض کریپتو در کنگره ایالات متحده: بیل رمزگشایی شد

بدون رئیس، مجلس نمایندگان عملاً پیشرفت در صورت‌حساب‌های کریپتو را متوقف کرده است که انتظار می‌رفت کمیته خدمات مالی به رای کامل برسد. تا زمانی که جمهوری خواهان 217 رای برای یک نامزد کسب کنند (بر اساس تعداد قانونگذاران حاضر)، قانون نوآوری مالی و فناوری برای قرن بیست و یکم، قانون قطعیت تنظیم مقررات بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت های استیبل کوین، و قانون سکه های خود را حفظ کنید، همگی قانونی هستند. انتظار.

مشخص نیست که آیا نماینده Emmer از حمایت کافی برای پیروزی به عنوان رئیس مجلس برخوردار خواهد بود یا خیر. با توجه به اینکه مجلس نمایندگان قادر به پیشبرد هیچ قانونی بدون رهبری مشخص نشده است، انتظار می رود ظرف یکی دو روز آینده رای گیری شود. همه دموکرات‌های حاضر در سه دور رای‌گیری قبلی (212 به 210) به اتفاق آرا از نماینده حکیم جفریس حمایت کردند، در حالی که حدود 20 جمهوری‌خواه به افرادی غیر از نماینده اردن رای دادند. نماینده Emmer در هر یک از این سه رای فقط یک رای کسب کرد.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید