آیا زمان خرید “jpeg” فرا رسیده است؟ جامعه به برداشت‌های آتی اتریوم پاسخ می‌دهد


در حالی که بسیاری احساسات جدی خود را ابراز کردند، یکی از کاربران توییتر این به‌روزرسانی را به سخره گرفت و گفت که زمان آن رسیده است که ETH را برای توکن‌های تغییرناپذیر خرج کنید.

در 28 مارس، توسعه دهندگان هسته اتریوم تأیید کردند که Shapella در 12 آوریل در ساعت 22:27 UTC فعال می شود. طبق این اعلامیه، پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) 4895 پس از فشار دادن اتر سهامدار از زنجیره بیکن به اتریوم، امکان برداشت را فراهم می کند. ماشین مجازی (EVM) که لایه اجراست. این امر امکان عقب نشینی کامل و جزئی را با مکانیزمی فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که سیل ETH بازار را مختل نمی کند.

بسیاری از اعضای جامعه از به‌روزرسانی جدید راضی بودند و احساسات خود را در مورد این خبر به رسانه‌های اجتماعی منتقل کردند. یک عضو جامعه فوق الذکر آنها گفتند که در دو سال گذشته تردیدهای جدی داشتند. به گفته این کاربر توییتر، آنها مطمئن نبودند که آیا می توانند سهام را دوباره بخرند. با این حال، عضو انجمن معتقد است که به روز رسانی جدید اهمیت اعتقاد به چیزی که دائما در حال بهبود است را تقویت می کند.

جسی پولاک همچنین از توسعه‌دهندگان اتریوم به خاطر اینکه می‌توانند به‌روزرسانی را ظرف یک ماه پس از جدول زمانی اولیه انجام دهند، تحسین کرد. او توییت کرد:

هارد فورک Shapella که در راه فعال شدن در شبکه اصلی اتریوم است، در نهایت به اعتبارسنجی‌های اتریوم اجازه می‌دهد اتر (ETH) خود را از زنجیره بیکن خارج کنند. به‌روزرسانی موردانتظار واکنش‌های زیادی را از اعضای انجمن، از تبریک به این خبر تا ابراز نگرانی‌های دیگر، برانگیخت.

هال پرس، مدیر عامل صندوق تامینی کریپتو نورث راک دیجیتال، نیز نظرات قیمت را کنار گذاشته است. دادن به توسعه دهندگان اتریوم به خاطر تلاش سخت برای ارائه ارتقاء احترام و ستایش.

مرتبط با: جو لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، می گوید که اتریوم هیچ شانسی برای طبقه بندی به عنوان امنیت ندارد

یکی دیگر از اعضای انجمن ضمن اعطای اعتبار به توسعه دهندگان مشخص شده است برخی می‌گویند که به‌روزرسانی جدید می‌تواند شروع چیزی شوم باشد، زیرا برخی انتظار دارند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پس از فعال شدن برداشت‌ها، علیه اتریوم اقدام کند.

همانطور که بسیاری با احساسات جدی پاسخ دادند، یکی از کاربران توییتر با گفتن اینکه زمان برداشتن ETH و “ضربه در jpegs” فرا رسیده است، به این ترکیب سرگرمی اضافه کرد و پیشنهاد کرد روی توکن هایی که تمام هزینه ETH را ندارند، قمار کنید.

مجله: راز فروش به سرمایه گذاران خطرپذیر مرد: کمک به رونق بنیانگذاران زن کریپتو
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید