تیم دریپر بازده 10 ساله شرط BTC حماسی خود را فاش می کند، نشانگر بلندمدت ETH غافلگیرکننده نشان می دهد، 16 میلیون XRP توسط یک نهنگ در بورس کره خریداری شده است: Crypto News Digest توسط U.Today


سه خبر مهم آخر هفته مارس را بخوانید و با U.Today به روز باشید!

تیم دریپر بازده 10 ساله شرط حماسی بیت کوین (BTC) را ارائه می دهد

سرمایه گذار برجسته و حامی بیت کوین تیم دریپر اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است آشکار کردن جزئیات شرط بندی بیت کوین داخل آن برای پست کردندریپر نوشت که او 300 بیت کوین برای 4 درصد از یک استارت آپ سرمایه گذاری کرده است که در عرض 10 سال 15 بیت کوین به دست آورده است. اگرچه ممکن است این رقم برای بسیاری از اعضای جامعه رمزنگاری کوچک به نظر برسد، اما سرمایه‌گذار تاکید کرد که وقتی به دلار بیان می‌شود، بازده تولید شده نشان‌دهنده بازدهی 15 برابری سرمایه‌گذاری او است. آخرین بیانیه دریپر تز او را در مورد اینکه چرا بیت کوین محافظ بهتری در برابر تورم است که اوایل امسال به اشتراک گذاشت، تایید کرد و پیش بینی کرد که جهان کاملاً بیت کوینی خواهد شد. علاوه بر این، سرمایه گذار معتقد است که ارز دیجیتال پرچمدار می تواند تا سال 2025 به 250000 دلار افزایش یابد و احتمال این اتفاق روز به روز در حال افزایش است.

با کاهش اتریوم، شاخص بلندمدت اتریوم شگفت‌انگیز برای قیمت ظاهر می‌شود

در حالی که اتریوم شاهد کاهش قیمت کوتاهی بود، یک الگوی قابل توجه به سطح آمد، پیامدهای بلند مدت احتمالی را برای ارزش ETH پیشنهاد می کند. در هفته‌های اخیر، ناظران بازار شاهد افزایش تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها بوده‌اند که از نظر برخی تحلیل‌گران به‌عنوان شاخصی از روند بلندمدت قیمت ارز دیجیتال تلقی می‌شود. بنابراین، تحلیلگر معروف رمزارز، علی مارتینز اظهار داشت علیرغم اصلاح قیمت اتریوم در چند هفته گذشته، تراکنش‌های نهنگ اتریوم در حال افزایش است که یک شاخص صعودی برای تغییرات قیمت اتریوم در آینده است. فعالیت صید نهنگ از لحاظ تاریخی با تغییرات قابل توجهی در قیمت همراه بوده است. معاملات بزرگ اغلب نشان دهنده سود یا انباشت شرکت است. با این حال، افزایش کنونی تراکنش‌های نهنگ می‌تواند یک سیگنال صعودی برای اتریوم در نظر گرفته شود و بر اعتماد به چشم‌انداز با وجود نوسانات کوتاه‌مدت قیمت تاکید می‌کند.

هشدار XRP: 16 میلیون XRP توسط یک نهنگ در صرافی اصلی کره خریداری شد

داده های ارائه شده توسط سرویس نظارت بر هشدار نهنگ نشان می دهد که: 16 میلیون XRP این ارز از Upbit، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال کره جنوبی، به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. چنین تراکنش قابل توجهی باعث گمانه زنی ها در بین جامعه رمزنگاری شد و برخی احتمال خرید XRP را توسط نهنگ ها پیشنهاد می کنند. سپس Whale Alert تراکنش بزرگ دیگری را شناسایی کرد که 18 میلیون XRP را از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد. در هر صورت، هدف ناشناخته حرکات XRP ممکن است نشان دهنده این باشد که نهنگ ها ممکن است در حال تجمع موقعیت باشند. پیشنهاد دیگر در مورد دلیل این حرکات می تواند این باشد که نهنگ ها دارایی های XRP خود را با پیش بینی تحولات مثبت، تغییرات بالقوه قیمت یا به عنوان بخشی از یک استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت گسترش می دهند. جالب اینجاست که زمان انجام این تراکنش ها با گزارش های مربوط به تسویه احتمالی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار همزمان است. النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس اخیراً نوشت: x پستاو با استناد به اسناد دادگاه شنونده گفت که یک “کنفرانس قطعنامه” برای 29 مارس برنامه ریزی شده است.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید