سه بنیانگذار Arrows Capital در توییتر شکایت کردند

سه بنیانگذار Arrows Capital در توییتر شکایت کردند


بنیانگذاران 3AC به زو سو و کایل دیویس دستور داده شده است که تمام اسنادی را که در اختیار یا تحت کنترل خود هستند ارائه دهند، صرف نظر از اینکه این اطلاعات مستقیماً در اختیار آنها باشد یا تحت کنترل شخص ثالث باشد.

سه بنیانگذار Arrows Capital (3AC)، ژو سو و کایل دیویس، در 5 ژانویه پس از اینکه مدیران تصفیه پس از حکم دادگاه ورشکستگی ایالات متحده از مقامات سنگاپور مجوز گرفتند، به دادگاه احضار شدند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، وکلای انحلال دهندگان بارها در ماه های اخیر با موسسان تماس نگرفته اند. طبق یک جلسه استماع، “یک پروتکل ارتباطی بین مدیران تصفیه و بنیانگذاران توافق شد، اما همکاری رضایت بخشی را ارائه نکرد”.

این احضاریه از سو و دیویس درخواست می‌کند که «کلیه اسنادی را که در دسترس شماست ارائه دهند، خواه این اطلاعات مستقیماً متعلق به شما، نمایندگان، نمایندگان، کارمندان یا بازرسان شما باشد یا هر نهاد یا نهادی که به هر نحوی تحت کنترل است». در حال حاضر یا به طور قطعی به شما بستگی دارد.”

اگر مدارک مورد نیاز دیگر در مالکیت، حضانت یا کنترل شرکای موسس نباشد، احضاریه از آنها می خواهد که «تاریخ و ماهیت سند را ذکر کرده و دلیل در دسترس نبودن سند را توضیح دهند».

این یک داستان در حال توسعه است و به روز خواهد شد.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉