سو ژو از Three Arrow آخرین تلاش های خود را برای بازگشت پس از FTX فاش می کند


به نظر می رسد سقوط FTX برخی از “شرورهای” کریپتو را از مخفی شدن بازگردانده است و یکی حتی می خواهد یک سری پادکست جدید راه اندازی کند.

به نظر می رسد سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital، در بحبوحه سقوط FTX و Sam Bankman-Fried، که از نظر برخی به عنوان جدیدترین ابرشرور صنعت کریپتو شناخته می شود، در تلاش است تا دوباره به بازار بازگردد.

پس از ماه‌ها سکوت رادیویی، سو ژو در 9 نوامبر، یک روز پس از آن که FTX اعلام کرد در حال تجربه یک “بحران نقدینگی” است، دوباره در توییتر متحد شد.

همانطور که حماسه FTX آشکار شد، زو به ارائه توصیه های عاقلانه از طریق استعاره های شاعرانه در توییتر ادامه داد، در حالی که انتقادات ضمنی از سام بنکمن-فرید و مدیریت او از FTX را در توییتر ارسال کرد.

ژو گام های بعدی خود را در آخرین موضوع توییتر خود در 27 نوامبر اعلام کرد: راه اندازی یک “سری پادکست ویدئویی طولانی” که با همکاری و دوستی به نام “کلیف” در مورد “زندگی، سیستم های اعتقادی و سلامت روان” راه اندازی خواهد شد. ” ”

در این توییت، ژو همچنین به الله اشاره می کند، نشانه ای که برخی معتقدند به این معنی است که او به اسلام گرویده است.

اخیرا، ژو در مصاحبه ای با بلومبرگ در 22 نوامبر گفت که این می تواند یک “صندوق تمام آب و هوا” باشد که در دارایی های مالی سنتی و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کند – که برای عملکرد معقول تحت همه شرایط بازار ساخته شده اند – و گفت که راه اندازی یک شرکت تجاری جدید می تواند ایده خوبی باشد.

آخرین به اصطلاح اعلامیه ژو با انتقادهای زیادی از سوی حمایت روبرو شده است، اما بسیاری اقدامات او در 3AC را با ایدئولوژی های ارائه شده در اسلام مقایسه می کنند.

بنیانگذار پروژه فوبار، بلاگر و توکن غیرقابل تعویض (NFT). او پرسید «خداوند در مورد بدهی های با بهره چه می گوید؟»

یکی دیگر از کاربران اعلام کرده است که علاقه “حرام” یا از نظر شرعی ممنوع است.

در چند هفته گذشته، جامعه متوجه شده است که به اصطلاح “شرورهای رمزنگاری” به دنبال فروپاشی FTX به توییتر بازگشته اند.

مربوط: زمان آن فرا رسیده است که طرفداران کریپتو از فرقه های شخصیتی حمایت نکنند

کایل دیویس، یکی دیگر از بنیانگذاران Three Arrows Capital، اخیراً پس از ماه‌ها سکوت رادیویی دوباره در توییتر ظاهر شد و در 13 نوامبر در توییتر نوشت که چند ماه گذشته را صرف تماشای علف‌ها و تصاویر کرده است.

او حتی در 16 نوامبر در Squawk Box CNBC ظاهر شد. به ادعای آلامدا مواضع 3AC را “شکار” کرد.

الکس ماشینسکی، بنیانگذار پلتفرم وام دهی ورشکسته Celsius Network، نیز دوباره ظاهر شد و در چند هفته گذشته پس از سقوط FTX در مجموعه ای از فضاهای توییتر ظاهر شد.

Mashinsky در فضای توییتر در 27 نوامبر فوق الذکر او “ایده” وادار کردن FTX را برای “پرداخت هزینه خالی” را دوست دارد و از شنوندگان خواست که “سر و صدای زیادی به پا کنند” و وکلای ورشکستگی سلسیوس و کمیته اعتباردهندگان بدون امنیت را متقاعد کنند که از FTX برای تسویه کسری نقدی سلسیوس شکایت کنند.

برآورد می شود که Mashinsky، Zhu و Davies تقریباً 6.3 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار هستند.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید