این هفته برای بازار کریپتو مهم است: در اینجا دلیل آن است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از انتشار داده‌های CPI و PPI در این هفته، بازار ارزهای دیجیتال ممکن است بالاخره دچار لرزش شود. رئیس پاول همچنین گواهی سیاست پولی شش ماهه را به HFSC ارائه خواهد کرد. با کاهش نرخ 25bps در افق، همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند.

سطوح تورم با استفاده از شاخص های اقتصادی مانند PPI و CPI ارزیابی می شوند که تأثیر مستقیمی بر تصمیمات سیاست پولی دارند. موضع تهاجمی‌تر فدرال رزرو در قبال نرخ‌های بهره در واکنش به تورم بالاتر از حد انتظار می‌تواند بر همه بازارهای مالی، از جمله ارزهای دیجیتال، تأثیر بگذارد.

مرتبط با

خط افسانه ای بیت کوین ساتوشی ناکاموتو چهاردهمین سالگرد خود را جشن می گیرد: جزئیات

از سوی دیگر، اگر به نظر می رسد که تورم تحت کنترل است، بازارها ممکن است کمی احساس آرامش کنند و قیمت دارایی های دیجیتال افزایش یابد. شهادت رئیس پاول نیز رویداد مهمی است زیرا اطلاعاتی در مورد چشم انداز فدرال رزرو برای اقتصاد و برنامه های سیاست پولی آتی ارائه می دهد.

افزایش نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال را می توان به هر نشانه ای از تغییر سیاست یا تغییر در چشم انداز اقتصاد نسبت داد. سرمایه گذاران و معامله گران به دقت سرنخ هایی را در مورد نرخ بهره و استراتژی فدرال رزرو برای مبارزه با تورم مشاهده خواهند کرد.

مرتبط با

نهنگ 3.5 میلیون دلار در PEPE از دست داد: چه اتفاقی افتاد؟

به دلیل کاهش احتمالی نرخ 25 واحد پایه، عدم اطمینان بیشتری وجود دارد. در صورت اجرا، این می تواند نشان دهنده قصد فدرال رزرو برای تقویت رشد اقتصادی باشد که می تواند تاثیر مثبتی بر دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال داشته باشد. با این حال، نحوه انطباق این تحولات با شرایط و انتظارات اقتصادی فعلی، نحوه واکنش کلی بازار را تعیین می کند.

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر دوران پرتلاطمی را پشت سر می گذارد. با مقاومت در سطح 200 EMA، بیت کوین برای حفظ موقعیت خود در بالای 58000 دلار تلاش کرد. اتریوم در حال تلاش برای حفظ شتاب صعودی خود است و در حال حاضر زیر سطح 3000 دلار معامله می شود. نیروهای بازار گسترده‌تر، مانند نقدینگی‌های گسترده و فشار فروش از سوی نهادهای مختلف مانند سازمان‌های دولتی و دارندگان ETF، این چالش‌های فنی را تشدید می‌کنند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید