این مقاومت بعدی شیبا اینو (SHIB) بسیار مهم است: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو به سطوح مقاومت کلیدی نزدیک می شود که می تواند حرکت بعدی قیمت را تعیین کند. متحرک نمایی 26 روزه و به دنبال آن متحرک نمایی 50 روزه، اهداف اصلی قیمت SHIB در آینده نزدیک هستند.

SHIB در حال حاضر حدود 0.00002379 دلار معامله می شود. قیمت در یک مثلث نزولی در حال تثبیت است. با این حال، نوسانات اخیر قیمت به یک شکست اشاره دارد. متحرک نمایی 26 روزه نزدیک به 0.00002385 دلار اولین سطح مقاومت برای SHIB است. اگر بتواند این سطح را بشکند، هدف بعدی متحرک نمایی 50 روزه خواهد بود که در حال حاضر حدود 0.00002527 دلار است.

تجزیه و تحلیل حجم، افزایش فعالیت معاملاتی را نشان می دهد، با فشار خرید قابل توجهی که در طول کاهش اخیر مشاهده شده است. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در حال انباشت SHIB با قیمت‌های پایین‌تر هستند که می‌تواند از افزایش بالقوه حمایت کند. شاخص قدرت نسبی حدود 45 است، که نشان می دهد SHIB نه بیش از حد خریده است و نه بیش از حد فروش دارد و جایی برای حرکت صعودی وجود دارد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

بررسی معیارهای روی زنجیره، تعداد و حجم تراکنش های بزرگ، اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. تراکنش های بزرگ طی یک ماه گذشته افزایش قابل توجهی داشته و در 13 می به 280 تراکنش رسیده است. حجم این معاملات در همان روز به 9.6 تریلیون SHIB رسید که نشان دهنده فعالیت قابل توجه نهنگ ها است.

نمودارها نشان می دهد که 206 تراکنش بزرگ در مجموع 3.88 تریلیون SHIB در 24 ساعت گذشته ثبت شده است. این حجم معاملات بالا نشانه مثبتی است که نشان دهنده علاقه و مشارکت قوی سهامداران عمده است. اگر این روند ادامه یابد، می‌تواند حرکت لازم را برای پیشرفت در قیمت SHIB فراهم کند.

با در نظر گرفتن شرایط فعلی بازار و داده های زنجیره ای، احتمال زیادی وجود دارد که SHIB در 24 ساعت آینده یک شکست را تجربه کند. سطوح کلیدی برای تماشا EMA های 26 روزه و 50 روزه هستند. اگر SHIB موفق شود با حجم قابل توجهی بالاتر از این سطوح مقاومت ببندد، می تواند نشانه معکوس روند و شروع یک حرکت صعودی جدید باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید