این شرکت ایلان ماسک Dogecoin: DOGE Insider را می پذیرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاربر X @cb_doge که خود را به عنوان یک UX/UI و طراح گرافیک در Dogecoin معرفی کرد، پست‌هایی درباره DOGE در حساب رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.

“DogeDesigner” به جامعه جهانی رمزنگاری یادآوری کرد که بسیاری از شرکت های ماسک DOGE را برای کالاها و خدمات خود می پذیرند. از جمله آنها شرکت Boring است. پست X توسط @cb_doge نشان می‌دهد که هر کسی می‌تواند با استفاده از ارز رمزنگاری شده اصلی میم، سواری در این شرکت تحت مدیریت ایلان ماسک رزرو کند.

یک ماه پیش، همان فرد از تیم‌های Dogecoin و X به جامعه رمزنگاری هشدار داد که تسلا فقط یک ارز دیجیتال (DOGE) را می‌پذیرد. SpaceX هم همینطور. هر دو محصولی را برای این ارز رمزنگاری محبوب با مضمون میم ارائه می دهند. @cb_doge به طور ضمنی اشاره کرد که هرگونه اعلامیه مبنی بر اینکه این شرکت‌های تحت مدیریت ایلان ماسک سایر رمزارزها را می‌پذیرند کلاهبرداری است.

مرتبط با

در ابتدای ماه می، Dogecoin به طور رسمی به لیست گزینه های پرداخت تسلا تحت پوشش U.Today اضافه شد.

ارتش DOGE پیش‌بینی می‌کند که پلتفرم رسانه اجتماعی X متعلق به ایلان ماسک نیز Dogecoin را به عنوان بخشی از پرداخت‌های داخلی X خود تا پایان سال ادغام خواهد کرد. @cb_doge قبلاً چندین بار یادآوری کرده بود که پرداخت‌ها از اواخر سال 2024 آغاز می‌شود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید