این می تواند “سوخت موشک” برای XRP و Cardano (ADA) باشد.


طبق پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، XRP و Cardano (ADA) بین ارزهای دیجیتال با سنگین ترین موقعیت های فروش پس از جهش های اخیر.

این شرکت خاطرنشان کرد که این به طور بالقوه می تواند نشانه خوبی برای گاو نر باشد، زیرا پوزیشن های فروش نقدی می توانند به عنوان “سوخت موشک” برای افزایش قیمت پایدار عمل کنند.

«فشار کوتاه» زمانی اتفاق می‌افتد که تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران علیه یک ارز دیجیتال شرط‌بندی می‌کنند و باعث عدم تعادل قابل توجهی بین عرضه و تقاضا می‌شود.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayرمزارز XRP اخیراً توانسته است از بیت کوین پیشرو ارز دیجیتال جدا شود. در 17 ژوئیه، در برابر پادشاه کریپتو تا 7 درصد افزایش یافت و در عین حال از کل 100 رتبه برتر برتری داشت.

کارت

در همین حال، ADA از هیجانات مربوط به انتشار آتی هارد فورک “چانگ” خود بهره می برد، که دوره جدیدی از حکمرانی غیرمتمرکز را آغاز خواهد کرد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayچارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano اظهار داشت که این بزرگترین نقطه عطف در تاریخ شبکه اثبات سهام و صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال خواهد بود.

XRP و ADA در حال حاضر پس از افزایش 3.7% و 4.7% در 24 ساعت گذشته، از نظر ارزش بازار در رتبه‌های هشتم و یازدهم قرار دارند.

کارت

تاکنون هیچ نوسان قابل توجهی در ارزهای رمزپایه ذکر شده در بالا مشاهده نشده است. داده های Coinglass نشان می دهد که 1.02 میلیون دلار XRP و 217830 دلار ADA در یک روز منحل شده اند. با این حال، اگر فروش کوتاه مدت تهاجمی ادامه یابد، این انحلال ها می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. افزایش سریع قیمت به دلیل فشار کوتاه می تواند منجر به یک سری انحلال شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید