این می تواند سود زیادی برای بیت کوین (BTC) داشته باشد: هنریک زبرگ


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هنریک زبرگ به دیدگاه مهمی اشاره کرد که پتانسیل تاثیرگذاری زیادی بر بیت کوین دارد. زبرگ پیشنهاد می کند که به جای تمرکز صرفاً بر تصمیمات نرخ بهره فدرال رزرو، باید واریانس بازده بازار را در نظر بگیریم. از نظر تاریخی، فدرال رزرو به جای تعیین بازده بازار، آنها را دنبال می کرد.

بیت کوین چگونه می تواند سودمند باشد؟

بیت کوین یک فروشگاه محبوب ارزش در شرایط نامشخص اقتصادی و کاهش ارزش پول احتمالی است. با روی آوردن سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان جایگزینی برای دارایی های سنتی، تقاضا و قیمت بیت کوین ممکن است افزایش یابد.

حفاظت از تورم یکی از کاربردهای اصلی بیت کوین است. فشارهای تورمی ممکن است با کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو برای تحریک اقتصاد تشدید شود.

مرتبط با

همانطور که سیستم های مالی سنتی تحت فشار قرار می گیرند، تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) به طور فزاینده ای محبوب می شود.

افزایش سرمایه گذاری سفته بازی اغلب نتیجه بی ثباتی بازار است. بیت کوین به دلیل تاریخچه نوسانات شدید قیمت، معامله گران و سرمایه گذارانی را به سمت خود جذب می کند که امیدوارند سریع پول به دست آورند یا به سادگی در معرض نوسانات بیشتر قرار بگیرند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید