این سکه سگی مبتنی بر بیت کوین در حال حمله به DOGE و SHIB است


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

DOG•GO•TO•THE•MOON (DOG) ارز دیجیتال دارد گل سرخ تا 14 درصد در 24 ساعت گذشته.

بر اساس داده های CoinMarketCap، ارزش آن در حال حاضر 886 میلیون دلار است. این اتفاق کمتر از دو ماه پس از عرضه میم کوین به دارندگان بیت‌کوین Ordinal در Runestone در اواخر آوریل رخ می‌دهد.

یکی از محبوب ترین ممکوین ها نیز در 24 ساعت گذشته 65 درصد افزایش حجم معاملات داشته است. تا کنون فقط در صرافی های کوچکتر مانند Gate.io و Bitget در دسترس است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayموفقیت DOG توانسته است علاقه به پروتکل Runes را احیا کند، یک استاندارد توکن جدید که امکان ایجاد توکن های قابل تعویض را در بزرگترین بلاک چین فراهم می کند.

پروتکل Runes که بلافاصله پس از رویداد نصف شدن فعال شد، در ابتدا توانست هیجان زیادی ایجاد کند و در عین حال کارمزد بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش داد. با این حال، این هیجان به سرعت شروع به محو شدن کرد. اکنون، از مازاد سکه مم که توسط DOG رهبری می شود، سود می برد.

مرتبط با

Leonidas، توسعه‌دهنده Ordinals اخیراً پیشنهاد کرده است که ساتوشی ناکاموتو ممکن است از تبلیغات مداوم میم کوین آگاه باشد.

اگر DOG بتواند به این باشگاه ده رقمی بپیوندد، به memecoin های معتبری مانند BONK، Floki و Pepe مبتنی بر Solana می پیوندد.

دوج کوین و شیبا اینو دو ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار (به ترتیب 23.1 و 14.5 میلیارد دلار) هستند. با این حال، لئونیداس اخیراً پیشنهاد کرده است که DOG ممکن است کم ارزش باشد. X در شبکه های اجتماعی گفت: “قیمت بازار 825 میلیون دلاری برای $DOG یک شوخی کامل است. ارزش بازار SHIB در اتریوم 15 میلیارد دلار است. بیت کوین 3 برابر اندازه اتریوم است. حساب را انجام دهید.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید