این شاخص نزولی می تواند نشانه آغاز یک افت شدید قیمت بیت کوین باشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر برجسته ارزهای دیجیتال جاش اولزویچ، خالدار متقاطع Tenkan/Kijun در نمودار روزانه بیت کوین. یک سیگنال نزولی ممکن است شروع یک روند نزولی را نشان دهد.

برای محاسبه تنکان سن، بالاترین و کمترین مقدار قیمت در نه دوره گذشته باید بر دو تقسیم شود. این خط اغلب می تواند به عنوان یک سطح حمایت کوتاه مدت در طول یک روند صعودی عمل کند، به این معنی که قیمت به طور بالقوه می تواند مقداری علاقه خرید را در آنجا پیدا کند. همچنین می‌تواند به عنوان یک سطح مقاومت کوتاه‌مدت در مواردی که دارایی خاصی در روند نزولی قرار دارد عمل کند.

Kijun Sen (خط پایه) با جمع کردن اوج و پایین‌ترین سطح در 27 دوره گذشته و تقسیم این کل بر دو محاسبه می‌شود. این خط پایه می تواند به عنوان یک سطح حمایتی میان مدت عمل کند.

رابطه بین دو خط ذکر شده در بالا می تواند سیگنال های مهمی را در مورد وضعیت فعلی بازار به سرمایه گذاران ارائه دهد. عبور Tenkan Sen از زیر Kijun Sen اغلب به عنوان یک شاخص نزولی در نظر گرفته می شود زیرا نشان می دهد که بازار در حال تسلیم شدن به فشار نزولی است.

با این حال، این سیگنال ممکن است ضربه نهایی برای روند صعودی نباشد، زیرا انتقال در زیر ابر ایچیموکو رخ می دهد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط بیت کوین در زمان انتشار، در حال حاضر با قیمت 63645 دلار معامله می شود. CoinGecko. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر در برابر اتریوم ضعیف عمل می کند که در 24 ساعت گذشته تنها توانسته حدود 6 درصد افزایش یابد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید